Skip to content
Додому Новини селища 100 днів з Благодійним фондом Ігоря Колихаєва
100 днів з Благодійним фондом Ігоря Колихаєва Друк
Вівторок, 27 лютого 2018, 06:16

На минулому тижні виповнилося 100 днів з того часу, як у нашому районі розпочав працювати Благодійний фонд Ігоря Колихаєва. На період "знайомства" не було відведено часу і ми відразу включилися до трудової діяльності, обравши пріоритетами - небайдужість до проблем людей і бажання більше зробити корисних справ для земляків. Працюємо у рамках благодійних програм затверджених нашим керівництвом. Та навіть в цих "коридорах можливостей" час від часу вдається зробити дещо більше ніж заплановано, звернути увагу на своєчасність допомоги, залучити для району додаткові кошти, тощо. Яскравим прикладом є передплата на газету. З початкових намірів підвищити тираж на 200 примірників довели керівництву Благодійного фонду важливість районної преси і досягли домовленості у передплаті на 2018 (згідно року) примірників. Ще приклад: доклали чимало зусиль і у нашому районі всі учні початкових класів отримали подарунки до новорічних свят. Співчували своїм колегам перед якими виникла проблема розподілу подарунків між школами району. Постійно намагаємося підтримувати культурні і спортивні заходи, молодіжні ініціативи, прислуховуємося до прохань соціального напрямку. Збираємо і відправляємо запити, контролюємо хід розглядів десятків справ, що до нас надійшли. На все це потрібен час. Багато чого тримаємо в планах і намагаємося розширити "асортимент" напрямків благодійності. Не забуватимемо і про те, що територія і кількість населення Високопільщини менша ніж у всіх наших сусідів, а тому від них надходить більше звернень. Люди скрізь потребують допомоги.

Труднощів у вирішенні проблем вистачає, але крок за кроком не обіцянками, а конкретними справами намагаємося завойовувати у мешканців району авторитет і довіру. Щодня вислуховуємо людей. А наш автомобіль - це як пересувна приймальня Благодійного фонду. Завжди можна звертатися. З часом стало зрозуміло, що не на всі запитання ми спроможні знайти відповіді. Звернулися за допомогою до керівництва Благодійного фонду Ігоря Колихаєва про надання юридичних послуг населенню. Наші побажання врахували і пішли на зустріч. Так у нас з'явився новий напрямок - запрацювала приймальня юриста. Фонд посприяв приїзду кваліфікованого спеціаліста. "Шефство" над нашим районом взяла адвокат, директор херсонської юридичної фірми "Капітал Юрист Плюс" Віталія Іванівна Онищенко.

 

14 лютого у перший приймальний день Віталія Іванівна вислухала та надала консультації, конкретну допомогу двом десяткам людей. Проблеми розглядалися найрізноманітніші: виплата пенсій, земельна і майнова власність, спадковість, екологія, непорозуміння із сусідами, проблеми на виробництві, тощо. Щоб інформація про проведений захід йшла не лише від нас, вирішили імпровізовано надати слово і тим, хто прийшов на прийом до юриста. Із зрозумілих причин не вказуємо прізвища опитаних, а із їх коментарів склали загальну думку, подавши її як уривки інтерв'ю. Тож ось  вашій увазі "калейдоскоп" висловів громадян.

"Дякуємо Віталії Іванівні, що примчала на авто із Херсону до нас. Враховуючи стан наших доріг і погоду... Не може не радувати, що всі послуги безкоштовні!"

"Відзначу, що дуже вдало був підібраний час прийому юристом. Середа у нас базарний день, тож не довелося зайвий раз виходити з дому. А ще й приймальня розташована в тридцяти кроках від овочевого ринку. Відчувається, що це не випадково і про людей хтось подбав. І продукти придбала, і з юристом проконсультувалася. Тож "двох зайців" зразу поцілила".

"Мені бабуся зателефонувала з Кочубеївки. Прочитала об'яву в газеті і мені. Ось і вирішив скористатися. Добре, що започаткували таку корисну справу".

"Йшов на зустріч майже без надії на ясність. Але несподівано отримав повну інформацію по справі і головне, що кваліфіковано і зрозуміло щодо подальших дій".

"Для нас пенсіонерів, така безкоштовна допомога у наш час, мов казка. Цікаво, що ця тендітна жіночка має відповіді у всіх напрямках, які мене цікавили.

- Гадав, що це потребує багато часу. Зателефонував і навіть сам не вірив, що піду. Мене вислухали, запропонували час прийому. Згодом зателефонували і запросили. Вийшло так, що в черзі провів лише п'ять хвилин! Економія часу, без черги і штовханини. Якось не звична така організація, обслуговування і ставлення до людей провінції. З записом це ви добре придумали".

"Вразило, що Віталія Іванівна не ходить навколо відповіді! Каже чітко на що можна сподіватися, а на що навіть не варто витрачати час і кошти. Професійно!"

"А ще передайте велику подяку Ігорю Колихаєву за надану нам юридичну допомогу! І за газету, яку отримую і читаю із задоволенням! І за чашку онучці до дня Святого Миколая у дитячому садку. В перші дні онучка просила в улюбленій чашечці їй навіть борщ давати. Завдяки їй навіть їсти краще стала..."

"Мені теж дуже сподобалася організація прийому юристом. Прочитала інформацію з афіші, зібралася на пару годин раніше. Скрізь у приміщенні на табличках стрілки із вказаним напрямком до юриста. Перед кабінетом немов приймальня: стіл, крісла, для тих, хто чекає - цікаві журнали і газети. Диво дивне -  нам організатори прийому для зігрівання запропонували каву, чай... Невже щось в житті у ставленні до людей змінюється на краще..."

За години спілкування з відвідувачами вкотре отримали підтвердження, що головне у житті бути не байдужими! Однозначно, що справу буде продовжено. Поки що плануємо зробити приїзд юриста щомісячним. Про це повідомлятимемо у районній газеті, на сайті Високопільської ОТГ та з афіш. А добрі слова на адресу Благодійного фонду Ігоря Колихаєва ми хотіли б також розділити із тими хто надав "притулок" десяткам афіш, "охороняли" їх і допомогли нам своєчасно донести потрібну інформацію до людей. Магазини, кафе, аптеки, пошта, банки, перукарні... Всім дякуємо. Разом простіше надавати допомогу людям. Разом нас багато!

Ігор УРБАНСЬКИЙ і Валерій ЧИЖ,

представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва

 у Високопільському районі.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1495317
CьогодніCьогодні2375
ВчораВчора3365
На цьому тижніНа цьому тижні9243
У цьому місяціУ цьому місяці59679
З початкуЗ початку1495317

Besthosting


Найновіше