Skip to content
Додому Спорт Спортивні новини Високопільської селищної ради
Спортивні новини Високопільської селищної ради Друк
Вівторок, 27 лютого 2018, 19:39

ІХ спортивні ігри молоді Херсонщини 2018 року (обласні змагання) розпочалися з щільного  графіка проведення змагань. Для спортсменів та команд Високопілля – це  чудова нагода перевірити бойову готовність перед стартом нового спортивного сезону.

Так 15 лютого 2018 року на базі Високопільської спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  «Обдарованість» ХОР та комунального закладу «Високопільська  ЗОШ І-ІІІ ступенів» проведено обласні зональні змагання з баскетболу серед команд дівчат та юнаків 2000 року народження та молодші.  Навчальними закладами організовано належні умови для проведення змагань обласного рівня, забезпечено компетентне суддівство у складі тренерів-викладачів дитячо-юнацької спортивної школи та вчителів фізичного виховання: Віталія Плескача, Олександра Семка, Леоніда Складенка. У змаганнях взяло участь 5 команд з Високопільської селищної ради,  Високопільського, Великоолександрівського, Нововоронцовського та Бериславського районів,    Команди  грали  за коловою системою.  Серед команд юнаків без жодної поразки усі ігри зіграла юнаки із Нововоронцовського  району, здобувши І місце, ІІ місце за баскетболістами із Високопільської селищної ради, ІІІ місце посіли великоолександрівські спортсмени. Серед команд  дівчат сильнішими виявилися наймолодші учасниці з Високопільської селищної ради – І місце (тренер-викладач Віталій Плескач, гравці – Анастасія Лелюх, Юлія Чигор, Наталя Бойко, Анастасія Сачук, Діана Юшкевич, Анастасія Мінченко),  ІІ місце посіли найдосвідченіші спортсменки з Нововоронцовки, ІІІ місце за  великоолександрівськими баскетболістками.

22 лютого 2018 року у смт.Нововоронцовка відбулися зональні змагання з волейболу, у яких взяли участь  команди  юнаків та дівчат Високопільської селищної ради 1998 року народження та молодші. Дівчата посіли ІІІ місце в підсумку, а волейбольна команда юнаків, посівши І місце,  здивувала та вразила усіх, перегравши з рахунком 2 : 0 команди  із Нововронцовського, Бериславського, Великоолександрівського районів, Кочубеївської сільської ради. Увесь склад збірної команди Високопільської селищної ради є вихованцями КЗ «Високопільська дитячо-юнацька спортивна школа» та учнями Високопільської спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  «Обдарованість» ХОР:  Олександр Старостін (капітан), Дмитро Ковалик,  Андрій  Єгоров, Владислав Квітко, Анатолій Дробоха, Олександр Гриньок, Кіріл Етюк, Дмитро Гарбуз, Дмитро Зуйков, тренер-викладач Неля Бреславець.

23 лютого 2018 року в м. Берислав високопільські  юнаки 2000 року народження та молодші на чолі з тренером Ігорем Нойком  виборювали  першість у змаганнях з футзалу. Найсильнішими  у молодіжних іграх є дві команди із нашої зони-це Високопілля та Берислав. Так і сталося: вирішальна гра за вихід у фінал була між цими двома командами. Вдача  в цей день була за командою із Берислава, з рахунком 2 : 3 наші футзалісти поступилися одноліткам із Бериславського району та посіли другу сходинку змагань.