Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2017 року Рішення № 61 Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільська районна дитячо-юнацька спортивна школа”
Рішення № 61 Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільська районна дитячо-юнацька спортивна школа” Друк
Неділя, 04 березня 2018, 18:53

Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

ІV  сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  22 грудня 2017 року                         № 61

 

Про зміну назви та внесення змін до статуту
КЗ „Високопільська районна дитячо-юнацька
спортивна школа”

 

Відповідно до Бюджетного, Господарського та Цивільного Кодексів України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішень Високопільської районної ради від 13 грудня 2017 року №389 „Про передачу права засновника комунальних закладів освіти та культури  Високопільській селищній  раді об’єднаної територіальної громади” та №390 „Про безоплатну передачу  майнових комплексів закладів освіти та культури із  спільної  власності територіальних  громад Високопільського району до  спільної власності Високопільської селищної ради  об’єднаної територіальної громади”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Високопільській селищній раді прийняти право засновника комунального закладу „Високопільська районна дитячо-юнацька спортивна школа” Високопільської районної ради Херсонської області.
  2. Змінити назву закладу з комунальний заклад „Високопільська районна дитячо-юнацька спортивна школа” Високопільської районної ради Херсонської області  (код ЄДРПОУ 38186463) на комунальний заклад „Високопільська дитячо-юнацька спортивна школа”.

Скорочена назва КЗ „Високопільська ДЮСШ”.

  1. Внести зміни до статуту комунального закладу „Високопільська дитячо-юнацька спортивна школа” затвердивши його в новій редакції.
  2. Уповноважити директора Соколянського Ю.А. на вчинення всіх дій, необхідних для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу, зазначеного в п. 2 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

 

Селищний голова                                                 Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1302779
CьогодніCьогодні794
ВчораВчора770
На цьому тижніНа цьому тижні2984
У цьому місяціУ цьому місяці12643
З початкуЗ початку1302779

Besthosting