Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2017 року Рішення № 65 Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Коперку М. В.
Рішення № 65 Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Коперку М. В. Друк
Неділя, 04 березня 2018, 19:01

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ІV  сесії селищної ради VІI скликання

від 22 грудня 2017 року 65

 

Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Коперку  М. В.

 

Розглянувши заяву громадянина Коперка Максима Валерійовича, жителя смт.Високопілля вул. Банкова 57, беручи до уваги що земельна ділянка вже сформована згідно діючого законодавства, документи на житловий будинок та враховуючи пропозиції і рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Коперку Максиму Валерійовичу  безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд загальною площею 0,15га, розташованої на території Високопільської селищної ради за адресою: вул.Банкова 57, смт. Високопілля, Високопільського району, Херсонської області, кадастровий номер 6521855100:04:001:0093.
  2. Оформити  громадянину Коперку М. В. право власності на земельну ділянку у відповідності до вимог  Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
  3. Внести зміни спеціалісту І категорії з земельних питань в облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                      Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1302778
CьогодніCьогодні793
ВчораВчора770
На цьому тижніНа цьому тижні2983
У цьому місяціУ цьому місяці12642
З початкуЗ початку1302778

Besthosting