Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2017 року Рішення № 66 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки зі зміною цільового призначення Вурсову З. Ф.
Рішення № 66 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки зі зміною цільового призначення Вурсову З. Ф. Друк
Неділя, 04 березня 2018, 19:02

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ІV  сесії селищної ради VІI скликання

від 22 грудня 2017 року 66

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки зі зміною цільового призначення Вурсову З. Ф.

 

Розглянувши заяву гр. Вурсова Заура Федоровича, який проживає вул.Маяковського 46, в смт.Високопілля «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки зі зміною цільового призначення …» та подані ним документи, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, відповідно до статей 12, 20, 186 Земельного кодексу України, статей 25, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки зі зміною цільового призначення загальною площею 0,0068га Вурсову Зауру Федоровичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель приватної власності, що розташована в межах населеного пункту за адресою: вул. Маяковського, 46, смт Високопілля, Високопільського району Херсонської області, кадастровий номер 6521855100:04:001:0283, розроблену фізичною особою-підприємцем Васильєвою Тетяною Григорівною, в  м.Херсоні - 2017році, за рахунок земель, отриманих ним у власність для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд (присадибна ділянка)

2.  Громадянину Вурсову Зауру Федоровичу зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

Селищний голова                                      Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1380108
CьогодніCьогодні96
ВчораВчора835
На цьому тижніНа цьому тижні931
У цьому місяціУ цьому місяці13650
З початкуЗ початку1380108

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші