Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2017 року Рішення № 67 Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Ковальовою О.М.
Рішення № 67 Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Ковальовою О.М. Друк
Неділя, 04 березня 2018, 19:02

Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

ІV сесії селищної ради VIІ скликання

 

від  22 грудня  2017 року                            № 67

Про поновлення договору

оренди земельної ділянки

з Ковальовою О.М.

 

Розглянувши заяву гр.Ковальової Олени Миколаївни жительки смт. Високопілля вул. Визволителів 146, про поновлення договору оренди землі в зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди  земельної ділянки площею 0,08 га, враховуючи висновки постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень" сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Поновити  договір оренди земельної ділянки комунальної власності  площею 0,08 га (під об’єктом нерухомості мотель з кафетерієм) з гр. Ковальовою Оленою Миколаївною, що розташована за адресою: смт.Високопілля, вул.Визволителів 146, кадастровий номер земельної ділянки: 6521855100:12:051:0002
  2. Внести зміни до договору оренди землі, а саме в частині  терміну укладення договору оренди землі змінити   термін оренди з «9» року на «10 років з правом викупу земельної ділянки».
  3. Встановити розмір орендної плати в розмірі 3  % від вартості земельної ділянки, сплата якої проводиться щомісячно рівними частинами до 20 числа.
  4. Укласти угоду про поновлення договору оренди землі на вище вказану земельну ділянку та зареєструвати її відповідно до чинного законодавства між Високопільською селищною радою в особі селищного голови Застави Руcлана Миколайовича та гр. Ковальовою Оленою Миколаївною.
  5. Передбачити при поновлені договору оренди земельної ділянки право Високопільської селищної ради переглядати (змінювати) орендну плату кожні 3 (три роки) за користування вище вказаною земельною ділянкою або після зміни грошової оцінки землі.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1380119
CьогодніCьогодні107
ВчораВчора835
На цьому тижніНа цьому тижні942
У цьому місяціУ цьому місяці13661
З початкуЗ початку1380119

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші