Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з ФОП Томчук Ю.С.
Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з ФОП Томчук Ю.С. Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 04:27

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

VІI  сесії селищної ради VІI скликання

від  __ ___________  2018  року                                                         № _____

 

 

Про заключення попереднього договору оренди землі з ФОП Томчук Ю.С.

 

Розглянувши заяву ФОП Томчук Юлії Сергіївни, жительки Херсонської області смт.Високопілля вул. Горького 5, та документи на оренду будівлі магазину враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради) з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішенням ХVIII сесії селищної ради  VII від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» » і ІІ  сесії селищної ради VІI скликання  від 28 листопада 2017  року № 31 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради» та статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  ФОП Томчук Ю. С. та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М.  на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0048га під магазином, розташованого в межах населеного пункту смт Високопілля, вул. Визволителів 45, терміном на 9 місяців, з цільовим призначенням земельної ділянки - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
  2. 2. Встановити орендну плату за користування вище вказаною земельною ділянкою в розмірі 12%  від  вартості землі, оплату проводити щомісячно.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                      Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1735366
CьогодніCьогодні152
ВчораВчора2231
На цьому тижніНа цьому тижні2383
У цьому місяціУ цьому місяці56100
З початкуЗ початку1735366

Besthosting


Найновіше