Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду для городництва гр. Оліфіровичу І. І.
Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду для городництва гр. Оліфіровичу І. І. Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 04:27

Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

VІІ сесії селищної ради VIІ скликання

 

від ___ ________ 2018 року                           № ____

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та надання її в оренду для городництва

гр. Оліфіровичу І. І.

Розглянувши заяву гр. Оліфіровича Івана Івановича, жителя смт.Високопілля вул. Кобзаря, 44, та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подані ним документи, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради), відповідно ст.12, 36, 93, 96, 122,123, 124, 134, 186-1 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення  ІІ  сесії селищної ради VІI скликання  від 28 листопада 2017  року № 31 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради»,  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Оліфіровичу Івану Івановичу для ведення городництва загальною площею 12,4311 га, із земель комунальної власності в межах населеного пункту смт. Високопілля  (в районі очисних споруд) на території Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області. Кадастровий номер 6521855100:05:001:0292.
  2. Надати в оренду громадянину  Оліфіровичу Івану Івановичу земельні ділянки (кадастровий номер 6521855100:05:001:0292) загальною площею 12,4311 га для ведення городництва, із земель запасу комунальної власності в межах населеного пункту смт. Високопілля  (в районі очисних споруд) на території Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області терміном на 25 (двадцять п’ять) років.
  3. Встановити орендну плату за користування земельними ділянками в розмірі 8%  (вісім процентів) від  нормативної вартості земельної ділянки в рік, сплату якої проводити рівними частинами щомісячно до 20 числа поточного місяця.
  4. Передбачити в договорі оренди земельної ділянки право Високопільської селищної ради переглядати (змінювати) орендну плату кожні 3 (три роки) за користування вище вказаною земельною ділянкою
  5. Доручити селищному голові Заставі Р.М.  укласти з гр. Оліфіровичем І. І. договір оренди земельної ділянки.
  6. Громадянину Оліфіровичу Івану Івановичу:

4.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін укласти та зареєструвати договір оренди земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

4.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, та у відведених межах.

4.4. У п’ятиденний термін після державної реєстрації договір оренди земельної ділянки надати по одному примірнику Високопільській селищній раді та Головному управлінню ДФС у Херсонській області.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                                             Р. М. Застава

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1739685
CьогодніCьогодні1355
ВчораВчора3116
На цьому тижніНа цьому тижні6702
У цьому місяціУ цьому місяці60419
З початкуЗ початку1739685

Besthosting