Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання в оренду земельної ділянки гр..Пристемському В.С.
Проект рішення Про надання в оренду земельної ділянки гр..Пристемському В.С. Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 04:29

Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

VІІ сесії селищної ради VIІ скликання

 

від ___ ________ 2018 року                           № ____

 

Про надання в оренду

земельної ділянки

гр..Пристемському В.С.

Розглянувши заяву гр.. Пристемського Віктора Семеновича, жителя смт.Високопілля вул. Петра Сагайдачного 60, та подані ним документи, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради), відповідно ст.12 Земельного кодексу України, та ст..33 Закону України «Про оренду землі»  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням  ІІ  сесії селищної ради VІI скликання  від 28 листопада 2017  року № 31 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради»,  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в оренду громадянину  Пристемському Віктору Семеновичу земельну ділянку (кадастровий номер 6521855100:04:001:0152) загальною площею 7,4138 га для ведення товарного виробництва, із земель запасу комунальної власності в межах населеного пункту смт. Високопілля біля вул..Банкова терміном на 15 (п’ятнадцять) років, як спадкоємцю та особі, що сумісно вела діяльність з гр.. Пристемським Семеном Тимофійовичем (батьком), який помер та заключити новий договір оренди землі, в зв’язку зі зміною типового договору оренди землі..
  2. Встановити орендну плату за користування земельними ділянками в розмірі 8%  (вісім процентів) від  нормативної вартості земельної ділянки в рік, сплату якої проводити рівними частинами щомісячно до 20 числа поточного місяця.
  3. Передбачити в договорі оренди земельної ділянки право Високопільської селищної ради переглядати (змінювати) орендну плату кожні 3 (три роки) за користування вище вказаною земельною ділянкою
  4. Доручити селищному голові Заставі Р.М.  укласти з гр. Пристемським Віктор Семеновичем договір оренди земельної ділянки.
  5. Громадянину Пристемському В. С.:

4.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін укласти та зареєструвати договір оренди земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

4.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, та у відведених межах.

4.4. У п’ятиденний термін після державної реєстрації договір оренди земельної ділянки надати по одному примірнику Високопільській селищній раді та Головному управлінню ДФС у Херсонській області.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                                             Р. М. Застава

 

 

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2273303
CьогодніCьогодні2665
ВчораВчора2580
На цьому тижніНа цьому тижні18967
У цьому місяціУ цьому місяці21367
З початкуЗ початку2273303

Besthosting


Найновіше