Skip to content
Додому Оголошення Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України у Високопіллі
Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України у Високопіллі Друк
П'ятниця, 06 квітня 2018, 05:51

Формування та діяльність спроможних громад- під таким гаслом активно працює Асоціація міст України.

За ініціативи виконавчого директора Херсонського регіонального відділення АМУ Лариси Оленковської  та селищного голови Руслана Застави 4 квітня відбулася робоча зустріч працівників органу місцевого самоврядування , керівників освітніх закладів нашої громади та представників Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. Юрій Гаврилюк- регіональний консультант АМУ з бюджетних питань, за плечима якого 50 років досвіду в галузі освіти, щедро поділився своїми надбаннями з питань фінансування навчальних закладів в умовах реформування місцевого самоврядування та системи освіти.

Дотримання законодавства, чи не щоденні зміни  в нормативно- правових актах під час реалізації освітньої реформи, відповідальність керівників в умовах реформування , організація діяльності освітніх закладів на місцевому рівні, низка інших питань обговорена зібранням.

Завершилася робота індивідуальними консультаціями з кадрових, фінансових та організаційних проблем, озвучених фахівцями місцевого рівня.

 

Велика вдячність Вам, Юріє Сергійовичу, за батьківську турботу і підтримку найвіддаленішої від обласного центра новоствореної громади. Попри бездоріжжя Ви знайшли  час відвідати  Високопілля, поділитися своїми знаннями і багаторічними напрацюваннями.

Олена  Нечипуренко- регіональний консультант з питань комунікацій налагодила з Високопільською громадою інформаційно- комунікативні канали, надала вичерпні відповіді на наші запитання щодо використання громадою інформаційного простору.

Сердечне спасибі Ларисі   Оленковській за вміння об'єднати, вселити віру, підтримати ініціативу, допомогти прийняти конструктивне рішення.

Сподіваємося, що такі заходи стануть традиційними та взаємно корисними.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1495316
CьогодніCьогодні2374
ВчораВчора3365
На цьому тижніНа цьому тижні9242
У цьому місяціУ цьому місяці59678
З початкуЗ початку1495316

Besthosting


Найновіше