Skip to content
Додому Спорт ШАХОВІ ГОЙДАЛКИ ІСТОРІЇ

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

ШАХОВІ ГОЙДАЛКИ ІСТОРІЇ Друк
Вівторок, 17 квітня 2018, 04:58

Коли протягом багатьох років готуєш матеріал про події однієї тематики, то час від часу складається відчуття, що пишеш великий роман без закінчення. Ось і шукаєш нові сюжети, щоб не гарцювати на місті. Але для цього звіту схоже і сюжет не потрібен. Коли заходить розмова про змагання за кубок газети "Високе поле", достатньо згадати їх історію. Районна федерація шахів "народжувалася в муках і стражданнях" саме у підготовці до цього турніру. Провести змагання справа не така вже й важка. А ось перетворити задуми у довгостроковий проект, створити чисельну діючу організацію, знайти однодумців і спонсорську підтримку, посприяти зміцненню матеріальної бази...  Колись про це лише мріяв, а тепер це звичайні будні. І нехай ніхто не здогадується, яким непростим був цей шлях довжиною у 17 щорічних турнірів. А починалося все тоді, коли розвиток шахів у районі був на нулю і вони вважалися майже екзотикою на кшталт керлінгу чи дельтапланеризму.

У кіно використовують прийом, коли глядача повертають у минуле, яке передувало головним подіям фільму. Тож і я скористаюся таким ходом і поверну читачів у кінці звіту на стартову площадку. Це потім.

А зараз на календарі неділя 1 квітня 2018 року. Погода влаштувала перший весняний день. Люди святкують Вербну неділю, а гумористи використовують День сміху для розиграшів. Дійсно святковий день обрали для змагань за XVII Кубок "Високе поле".

Не втомлюватиму читачів мудрими словечками та шаховими термінами, а відразу проведу екскурсію по "залах досягнень" турніру.

У "шкільному" списку серед хлопців впевнено переміг Владислав Грибан. Йому гідно протистояти зміг лише Олександр Криворотько, але його зусиль вистачило на друге місце. Третім став Дем'ян Назаренко. Варто відзначити юних гравців, що до останнього претендували на призове місце - Владислав Гуцалов (Херсон), Єгор Чиж (Високопілля) та Володимир Прокіпець (Іванівка). Вони збагатили власні позиції у рейтингу. А ось серед дівчаток ті ж самі головні дійові особи. Юлія Самойленко (Іванівка), Вікторія Прополя та Дар'я Веретельник (обидві - Високопілля) знову на шаховій передовій. Молодчинки!

Із шахістів молодіжного віку відзначу Максима Пуценка, Назара та Софію Назаренків, Владислава Чередніченка, Антона Онопу (всі - Високопілля) та Владислава Новецюка із Херсона. Їх гра привертала неабияку увагу, але всі погляди переважно були спрямовані на сітку змагань за Кубок "Високе поле" - 2018. І це зрозуміло.

22 претендента за швейцарською системою у шість турів з контролем ігрового часу змагалися за почесний приз. Було тут все, що приховує в собі шахова наука. А вона не пробачає "невивчених уроків" і, навпаки, підносить на олімп своїх "відмінників". Серед "міцних горішків" були Олександр Шевченко (Добрянка), Віктор Ткаченко, Микола Соловей і В'ячеслав Білий (усі - Любимівка), Анатолій Перевєрзєв, Павло Мержинський і Олександр Березка (всі - Нововознесенське), Дементій Сердюк, Валентин Коваленко і Віктор Кикоть (Архангельське)... Що вже й казати про дворазового переможця цих змагань Олександра Гуцалова! Але не для них відчинилися "двері" на п'єдестал. У підсумку він мав такий вигляд:

1 місце - Володимир Гуцалов (Високопілля)

2 місце - Віталій Перевєрзєв

3 місце - Сергій Стрілець (обидва - Нововознесенське)

Скидаємо капелюха перед Віталієм Перевєрзєвим. Молодий гравець вперше досяг такої висоти у турнірній таблиці і його успіх не може не радувати. Стрілець в призерах. Це - не дивина, а звична справа. А щодо переможця, то Володимир Петрович не лише оволодів черговим трофеєм, а й назавжди забрав до власного домашнього музею вже третій перехідний кубок газети. Нагадаю, що ця нагорода залишається у того, хто виграв її першим п'ять разів (так це було спочатку), а тепер (за нової умови) - тричі. Ось і зібрав Володимир колекцію із трьох "газетних" кубків. Браво! А на турнірі "Високе поле" - 2019 буде представлено новий кубок.

Провели і традиційну шахову лотерею. Як вона проходить? Всі учасники занесені до турнірного протоколу під номерами. Телефонуємо на будь-який довільний телефон і просимо назвати будь-яке число згідно із кількості гравців. Таким чином і визначаємо номери щасливчиків. Цього разу вдача посміхнулась Дементію Сердюку, Софії Назаренко та Антону Онопі.

 

Ну а тепер, обіцяне повернення у минуле! За 16 років до цих подій...

Перші змагання відбулися 2 березня 2002 року і були присвячені 70-літтю газети "Жовтневі зорі". Турнір "приютив" Будинок дитячої творчості (директор Юрій Жакомін). Ідею проведення підтримали і допомогли в організації турніру Володимир Кулик, Сергій Качковський та Валентина Марухно.

Перший шаховий звіт про цю подію вийшов "з-під пера" тодішнього редактора Валерія Чижа і був надрукований у ювілейному червоному(!) випуску газети.

Переможцями першого розіграшу стали: Артем Ковальницький (серед хлопців), Аліса Урбанська (серед дівчат) та Володимир Гуцалов - володар Кубку газети "Жовтневі зорі" - 2002.

За 17 розиграшів змагання 6 разів змінювали "поле бою". У них загалом взяли участь понад 200 шахістів. Вони представляли географію від сіл нашого району до великих міст (Київ, Харків, Одеса, Донецьк, Дніпро, Львів, Житомир, Кривий Ріг...). Не можна не відмітити і участь самих редакторів газети у розвитку шахів в районі. Кожен з них вніс щось нове і цікаве. А головне, що зберігається славна традиція спільного проекту. І за це їм велика подяка.

За кращих часів у змаганнях розігрувалося по 3-4 кубки. Найчастіше серед дітей та молоді переможцями та призерами ставали Анатолій Самойленко, Олександр Супрун, Роман та Дмитро Романові, Артур Коновал, Сергій Осипенков, Володимир Швець, Олег Куріний, Микола Пінчук, Владислав Гончаренко, Дементій Сердюк, Максим Беспалий, Олег та Максим Пуценки, Аліса та Ніколь Урбанські, Марина Самойленко, Наталя Карпенко, Ірина Панасюк, Інна Бреславець, Ірина Гречана, Назар та Софія Назаренки...

А ось те, що відбувається вперше! Попрацював у районному архіві і пропоную читачам зведену таблицю призерів змагань за Кубок газети за всі роки.

 

Турніри, роки і редактори

Володар Кубку

2 місце

3 місце

I

Кубок "Жовтневі зорі" - 2002 (Валерій Чиж)

Володимир Гуцалов

Володимир Скороход

Сергій

Стрілець

II

Кубок "Високе поле" - 2003 (Валерій Чиж)

Володимир

Гуцалов

Володимир Скороход

Сергій

Стрілець

III

Кубок "Високе поле" - 2004 (Валерій Чиж)

Володимир Скороход

Володимир

Гуцалов

Сергій Стрілець / Володимир Дармостук

IV

Кубок "Високе поле" - 2005 (Валерій Чиж)

Володимир

Гуцалов

Володимир Скороход

Сергій

Стрілець

V

Кубок "Високе поле" - 2006 (Валерій Чиж)

Володимир Гуцалов

Яків

Парнюк

Петро

Гуцалов

VI

Кубок "Високе поле" - 2007 (Валерій Чиж)

Володимир

Скороход

Яків

Парнюк

Володимир Гуцалов

VII

Кубок "Високе поле" - 2008 (Олександр Єфремов)

Володимир

Скороход

Володимир Гуцалов

Яків

Парнюк

VIII

Кубок "Високе поле - 2009" (Олександр Єфремов)

Володимир

Гуцалов

Володимир Скороход

Анатолій Сільченко

IX

Кубок "Високе поле" - 2010 (Олександр Єфремов)

Володимир

Гуцалов

Сергій Осипенков

Євген

Стрілець

X

Кубок "Високе поле" - 2011 (Олександр Єфремов)

Олександр Гуцалов

Володимир Гуцалов

Євген

Стрілець

XI

Кубок "Високе поле" - 2012 (Олександр Єфремов)

Володимир

Гуцалов

Сергій

Стрілець

Володимир Скороход

XII

Кубок "Високе поле" - 2013 (Олександр Єфремов)

Володимир Гуцалов

Володимир Скороход

Сергій Стрілець / Володимир Дармостук

XIII

Кубок "Високе поле" - 2014 (Олександр Єфремов)

Володимир Скороход

Сергій

Стрілець

Володимир Гуцалов

XIV

Кубок "Високе поле" - 2015 (Олександр Єфремов)

Володимир

Гуцалов

Дементій Сердюк

Олександр Гуцалов / Сергій Стрілець

XV

Кубок "Високе поле" - 2016 (Інна Ткач)

Олександр Гуцалов

Володимир Скороход

Володимир Гуцалов

XVI

Кубок "Високе поле" - 2017 (Інна Ткач)

Володимир

Гуцалов

Олександр Гуцалов

Володимир Скороход

XVIІ

Кубок "Високе поле" - 2018 (Інна Ткач)

Володимир

Гуцалов

Віталій Перевєрзєв

Сергій

Стрілець

 

Біографія шахових змагань за кубок районної газети складається не лише "з білих, але і з чорних клітин". Із життя пішли їх учасники, які заслужили на нашу повагу та пам'ять - Микола Теряник, Яків Парнюк, Петро Гуцалов, Федір Деркач, Анатолій Сільченко, Анатолій Бедринець, Степан Косовський, Василь Данець. Світла їм пам'ять. Читаючи ці імена, краще розумієш, як швидко спливає час. А нашому районному часопису "Високе поле", мов чарівнику вдається його на мить зупинити, щоб дати нам можливість згадати, задуматися, прийняти рішення...

І знову вперед! На зустріч новим подіям. За це ми і любимо нашу газету. Довголіття тобі, "Високе поле", і наші вітання із 86-м Днем народження!

До наступної зустрічі за шахівницями зовсім небагато часу. Вже у квітні втретє розігрується Кубок Героїв Чорнобиля. Йдіть в ногу з часом, читайте газету "Високе поле", грайте в шахи.

Ігор УРБАНСЬКИЙ, голова районної федерації шахів.

 

 

 

Районна федерація шахів дякує за допомогу:

Високопільській селищній раді, ВСШІ "Обдарованність" ХОР,  СТОВ "Нива", ОФГ "Тетяна", Благодійному фонду Ігоря Колихаєва, Наталі Березінській, Володимиру Осадчому, Олександру Куриленку, друзям, однодумцям та небайдужим землякам.

До нових перемог разом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1644284
CьогодніCьогодні162
ВчораВчора1159
На цьому тижніНа цьому тижні1321
У цьому місяціУ цьому місяці45939
З початкуЗ початку1644284

Besthosting