Skip to content
Додому Новини селища Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс

Добрий день! Допоможіть будь-ласка зібрати кошти на операцію

Просить бабуся дитини-сироти  Бедринець Оксани Сергіївни, яка проживає у с. Нововознесенське, Високопільського району, Херсонської області. Треба зібрати 30 000 гривен на проведення останньої операції по заключному лікуванню двохсторонньої дисплазії тазобедрених суглобів. Лікування проводиться у Київському інституті травматології та ортопедії імені Воровського. Звертаюся до всіх небайдужих до чужого горя людей.

Кошти можна переказати кошти за такими реквізитами:

Реквізити:рахунок АТ «Ощадбанк» для перерахування коштів  р/р 26252540022148

Для перерахування через термінал 5167490108603383

ЄДРПОУ 226314700

МФО 352457

Контакти:  бабуся Мануйленко В.А.  (097 082-95-17).

Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс Друк
П'ятниця, 27 квітня 2018, 04:46

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. 26 квітня відзначається в календарі, як День Чорнобильської катастрофи.

Під час зустрічі з громадянами, постраждалими внаслідок  аварії на ЧАЕС селищним головою Русланом Заставою вручено медалі за «Мужність» учасникам ліквідації техногенної катастрофи у 1986 році – ліквідаторам аварії атомної станції: Тисяченку Сергію, Суровому Віктору, Якимовичу Івану, Павленку Юрію, Нос Володимиру, Анісімовій Надії, Шелест Миколі, Шелест Івану.

Також, згідно із затвердженим селищним головою  плану заходів, пов’язаних з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи закладами культури проведено ряд заходів:

24 квітня 2018 року до Дня Чорнобильської трагедії у комунальному закладі «Високопільська центральна бібліотека» для учнівської молоді проведено історичний екскурс «Поріс  чорнобилем  Чорнобиль  -  бідою  нашою поріс». Молоде покоління не має права забувати цю страшну трагедію. Ми повинні знову і знову усвідомлювати всю відповідальність за свої дії перед нащадками. Саме тому, бібліотекарі ознайомили учнів із трагічною сторінкою нашої історії.

 

На зустріч було запрошено ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Миколу Шелеста, який поділився спогадами  та дав відповіді на поставлені запитання учнів.

Бібліотекар ЦБ ознайомила читачів з виставкою - репортажем «Сльоза омиває опалену душу», на якій розміщені документальні і художні твори, які висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії. Присутні переглянули документальний фільм «Чорнобиль». На завершення заходу запалили свічку і хвилиною мовчання вшанували героїв і жертв чорнобильської катастрофи.

25 квітня  у Високопільському краєзнавчому музеї для учнівської молоді проведено урок-реквієм під назвою: «Чорнобиль не має минулого». До уваги молоді та присутніх відвідувачів представлена  діюча виставка-експозиція «Чорнобиль – трагедія XX-го століття». Завідувач музеєм Л.Кірєєва  ознайомила всіх присутніх з хронологією подій страшної аварії. Також учні залишили у музеї свої малюнки на тему: «Чорнобиль очима дітей».

26 квітня 2018 року  для учнів старших класів  Високопільської ЗОШ-І-ІІІ ст., та  інтернатного закладу «Обдарованність» ХОР клуб за інтересами «Любителі кіно»  «Високопільського центру культури і дозвілля влаштував перегляд художньої драматичної  стрічки «Аврора» режисера Оксани Байрак.    Перегляд  кінострічки  підготований  до 32- ї річниці вшанування жертв одної  з найбільшої  техногенної катастрофи людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.  Ця стрічка громадянська позиція і нагадування сильному  світу цього, що ганебно забувати про людей, які взяли на себе страшний удар, з особливим цинізмом позбавляючи їх мінімальних пільг і можливості нормального життя…

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Статистика

1222439
CьогодніCьогодні356
ВчораВчора296
На цьому тижніНа цьому тижні2691
У цьому місяціУ цьому місяці10584
З початкуЗ початку1222439

Besthosting