Додому Спорт Спортивні заходи до 73 річниці Перемоги в ІІ Світовій війні

Просить бабуся дитини-сироти  Бедринець Оксани Сергіївни, яка проживає у с. Нововознесенське, Високопільського району, Херсонської області. Треба зібрати 30 000 гривен на проведення останньої операції по заключному лікуванню двохсторонньої дисплазії тазобедрених суглобів. Лікування проводиться у Київському інституті травматології та ортопедії імені Воровського. Звертаюся до всіх небайдужих до чужого горя людей.

Реквізити:рахунок АТ «Ощадбанк» для перерахування коштів  р/р 26252540022148

МФО 352457

Контакти:  бабуся Мануйленко В.А.  (097 082-95-17).

Спортивні заходи до 73 річниці Перемоги в ІІ Світовій війні Друк
Четвер, 10 травня 2018, 05:06

У рамках   заходів до 73-ій річниці Великої Перемоги та Міжнародного дня пам’яті та примирення на центральному футбольному  селища Високопілля відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг  та футбол за участю учнівської  молоді.

На дистанції 1500м  призові результати показали учні КЗ «Високопільська ЗОШ І-ІІІступенів»: Юлія Чигор, Вікторія Пеляховська, Лариса Скора (1,2,3 місця), Олександр Романович, Олександр Корж (1,3 місце), Антон Онопа із ВСШІ ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» посів 2 місце.   Переможцям  легкоатлетичного пробігу вручено грамоти та  медалі від організаторів заходу.

Охоче  взяли участь у змаганнях з футболу учні Високопільської СШІ «Обдарованість» ХОР, Високопільської, Архангельської, Орлівської шкіл,  адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи та селища. Усі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. За підсумками усіх ігор переможцями стали футболісти Високопільської СШІ «Обдарованість» ХОР.

9 травня відбувся  відкритий Кубок селища Високопілля з міні-футболу. У змаганнях взяло участь 4 команди: «Колос»( с. Нововознесенське), «Сигма» (с. Іванівка), «Юність», «Рятівник»(с. Високопілля).  Змагання проводились за олімпійською системою, у першій грі команда «Рятівник» переграла «Колос»  з рахунком 2 : 1, у другій грі «Юність» поступилась команді «Сигма» з мінімальним рахунком 0 : 1. За третє місце грали «Колос» та «Юність», які в основний час закінчили гру з нічийним результатом. Після пенальтових ударів у футболістів «Юності» показник був кращий,  вони посіли третє місце. У фіналі зустрілися команди  «Сигма» та «Рятівник».  Рівні команди, красива гра, технічні удари в обидві сторони, швидкісні атаки, але вдача цього дня була одна на стороні іванівців, які забили два мяча у ворота суперників, а високопільці змогли відповісти лише одним забитим голом.

Кубок змагань вручено команді «Сигма», друге місце посіла команда «Рятівник». Суддівство забезпечував тренер дитячо-юнацької спортивної школи Віталій Плескач. Організатори змагань визначили кращих  спортсменів: Олексій Цалінський, Микола Лаханський, Святослав Карпухін, Віталій Крисенко. Команди призери та кращі гравці отримали  призи та грамоти від Високопільської селищної ради.