Skip to content
Додому Новини селища ВИСОКОПІЛЬЦІ З УСІХ МІСТ, ЄДНАЙТЕСЯ!
ВИСОКОПІЛЬЦІ З УСІХ МІСТ, ЄДНАЙТЕСЯ! Друк
П'ятниця, 18 травня 2018, 20:05

Оргкомітет по проведенню благодійної акції "Крила для Ангела", що направлена на збір коштів для дитини-сироти Оксани Бедринець для проведення операції повідомляє, що на цей час ведеться активна підготовка до проведення акції. Сьогодні реклама заходу вийшла на першій сторінці районної газети "Високе поле". Вже у деяких людних місцях розміщено афіші. До участі у концертній програмі запрошено кращих виконавців різних жанрів різного віку. Всі вони працюватимуть для глядачів лише з однією метою - допомогти у зборі пожертвувань. Сподіваємося, що їх майстерність допоможе зробити програму цікавою і чуйною. Чекаємо на таку ж благодійність і від тих, хто прийде на концерт "Крила для Ангела" підтримати Оксану.

Окрім анонсованого благодійного концерту, оголошується і проведення благодійної ярмарки! Запрошуємо до участі у ній майстрів кулінарії, народної творчості, декору, вишивки, живопису. Станьте у благородній акції нашими колегами та принесіть свої роботи для ринкового продажу. А потім пропонуємо передати часткові або й повні фінансові здобутки у торгівлі для загальної справи. Для цього у фойє Високопільського Центру Культури і Дозвілля для торгівлі їм буде відведено місце. Прохання подати попередні заявки, щодо участі у ярмарку. Найближчим часом ми визначимося із відповідальними за цей напрямок. Можу завірити, що це будуть активні і відомі люди, що мають повагу і довіру. Всі вони ще й унікальні майстрині, а їх роботи прославляють наш край.

Надійшли перші гарні новини про колективну участь у акції від державних установ, фермерів, наших земляків, що живуть у інших містах, але бажаючих підтримати гарну і добру справу.  Хочеться вигукнути :"Високопільці з усіх міст, єднайтеся!". Впевнений, що до них приєднаються і інші добрі люди.

Пройшла лише перша доба, але вже розуміємо, що недарма взялися за цю справу. З'являються нові ідеї, отримуємо підтримку і корисні поради на нові напрямки благодійності. Очікуються несподіванки і сюрпризи.

Подібний захід такого масштабу проводиться у Високопіллі вперше і ми ще багато в чому вчимося. Але запевняємо, що зробимо все можливе, щоб все пройшло чесно і всі зібрані кошти пішли на лікування Оксані.

Ми постійно будемо повідомляти про хід підготовки до заходів акції "Крила для Ангела". Чекатимемо і на Ваші поради та фінансову допомогу. Дасть Бог, все у нас вийде.

Ігор УРБАНСЬКИЙ
(тел. 067 470-0646)

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1660939
CьогодніCьогодні2598
ВчораВчора3949
На цьому тижніНа цьому тижні17976
У цьому місяціУ цьому місяці62594
З початкуЗ початку1660939

Besthosting