Skip to content
Додому Новини селища РАЗОМ НАС БАГАТО!
РАЗОМ НАС БАГАТО! Друк
Неділя, 20 травня 2018, 07:28

Наше повідомлення для тих, хто долучився до підтримки акції "Крила для Ангела". Нагадаю, що захід спрямовано на збір грошей на останню (шосту!) операцію для дванадцятирічної дівчинки-сироти Оксани Бедринець, що мешкає у с. Нововознесенське.

Субота не стала вихідним для оргкомітету заходу. По-перше обрано відповідальну особу за проведення благодійної ярмарки. Це відома завдяки своїм витворам декоративного мистецтва у Високопіллі майстриня Аліна Біднина. Особисто мені дуже приємно, що осторонь заходу не залишається молодь. Люди нової формації приходять на допомогу, вносячи до благородної місії свої ідеї та беручи на себе тяжкий тягар відповідальності за важливу справу. Я набираюся впевненості за успішне проведення акції "Крила для Ангела". З задоволенням повідомляю телефон Аліни для контакту - 0983929452.

Це номер для тих, хто бажає долучитися до місії доброчинності і взяти участь у проведенні благодійної ярмарки. Всі умови та подробиці до її підготовки вам повідомить вже сама Аліна.

Паралельно ведеться і збір концертної програми. З радістю повідомляю, що нема відмов від жодного учасника до якого ми зверталися з проханням виступити у благодійному концерті. Обговорюємо "деталі" програми.   Всі люди розуміють важливість акції. її головну мету і йдуть на зустріч. Це дуже приємно і додає гордості за наше Високопілля.

У тиражуванні і розповсюджені реклами та афіш велику допомогу надає Високопільська селищна рада і пересічні мешканці громади. Ми всі об'єдналися навколо загальної ідеї і маємо надати дівчинці шанс на повне виліковування. Сьогодні представник оргкомітету відвідав у Нововознесенському Оксану Бедринець. Вона всім безмежно дякує і вірить, що у нас все задумане неодмінно здійсниться! А інакше й не може бути!

Від себе додам, що можливо лише зараз починаю по-справжньому відчувати відомий вислів "Чужого горя не буває!". Як і раніше, чекаю на ваші поради, цікаві ідеї, побажання у вирішені проблеми. Участь кожного дасть можливість створити разом маленьке диво для Оксани - дати їй "крила". А це найголовніше.

З повагою, Ігор УРБАНСЬКИЙ
(067 4700646)

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1502828
CьогодніCьогодні2292
ВчораВчора2717
На цьому тижніНа цьому тижні16754
У цьому місяціУ цьому місяці67190
З початкуЗ початку1502828

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші