Skip to content
Додому Новини селища ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ НА ДОПОМОГУ
ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ НА ДОПОМОГУ Друк
Середа, 23 травня 2018, 04:16

Благодійна акція "Крила для Ангела", що спрямована надати допомогу хворій дівчині-сироті Оксані Бедринець набирає обертів. Не буду перераховувати всі події пов'язані з нею. Виділю з поміж інших головну. На благодійний концерт, що проводиться з метою збору коштів на операцію збирається приїхати автобус Оксаниних земляків із Нововознесенського. Мешканці цього села протягом багатьох років допомагають своєї юній землячці. Не залишаються вони осторонь доброчинної акції і цього разу. Як повідомила оргкомітет місцева староста Валентина Черненко, що разом із групою підтримки до Високопілля прибудуть на концерт і учасники програми. Гадаю, що така єдність у нашій громаді надихатиме всіх на позитивне вирішення проблеми. У складанні концертної програми велику допомогу надають працівники Високопільського Центру культури та дозвілля.


Обіцяють фінансову допомогу і у Високопільській селищній раді. У всякому випадку справа, яку разом підтримаємо вже не залишиться непоміченою і ми дійдемо до нашої переможної мети - зберемо необхідні кошти для лікування дівчинки! 
Нагадаю, що передуватиме концерту благодійний ярмарок на якому теж планується збір коштів до загального благодійного "кошика" із виручки під час торгівлі. Відповідальною за цей напрямок "призначена народом" - Аліна Біднина. Її номер телефону для участі у роботі ярмарку - 0983929452.
Шановні мешканці Високопільської громади та друзі нашого краю! Кожен із вас також у змозі нам допомогти, щоб благодійна акція "Крила для Ангела" мала своє логічне завершення. Для цього спочатку розкажіть про неї своїм родичам, близьким, друзям... Можливо вони теж допоможуть. Якщо це наблизить нашу мету хоча б на один маленький крок, то день можна вважати прожитий не даремно. А для Оксани Бедринець, яка чекає на нашу допомогу, ця відстань буде ще одним кроком до нового здорового життя. Разом ми подолаємо хворобу! Подаруємо дівчинці "Крила для Ангела". Пишіть. Телефонуйте.

Ігор Урбанський (067 4700646)

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1495303
CьогодніCьогодні2361
ВчораВчора3365
На цьому тижніНа цьому тижні9229
У цьому місяціУ цьому місяці59665
З початкуЗ початку1495303

Besthosting


Найновіше