Skip to content
Додому Спорт Спортивний калейдоскоп травня Високопільської селищної ради
Спортивний калейдоскоп травня Високопільської селищної ради Друк
Середа, 23 травня 2018, 05:23

04 травня 2018 року в Херсоні команди юнаків та дівчат з пляжного волейболу Високопільської селищної ради у складі Анастасії Лелюх, Лідії Корнієнко, Дмитра Гарбуза, Олександра Старостіна (Високопільська СШІ «Обдарованість») взяли участь в обласній Спартакіаді школярів. Дует юнаків впевнено виграв дві гри з командами із м. Гопри та Хрестівської ОТГ, але програв переможцям змагань – юнакам із Нової Каховки та Херсона, посівши 5-6 місце. Наші дівчата виграли одну зустріч з Музиківською ОТГ, дві програли, посівши 8 місце із 13 команд.

19 травня у м. Нова Каховка волейболісти-пляжники у цьому ж складі взяли участь у молодіжних іграх та посіли 7 місця.

11 травня 2018 року м. Херсон приймав кращих легкоатлетів області у змаганнях ІХ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2018 року. Збірна команда Високопільської селищної ради спробувала також конкурувати з найкращими спортсменами-легкоатлетами області, розуміючи, що буде досить складно. Наші діти боролися на дистанціях відчайдушно з останніх сил. Результати скромні, але досить вагомі. Так Олександр Старостін у штовханні ядра (6 кг) посів 5 місце (10 м 40 см) – це ІІІ дорослий розряд. Дмитро Гарбуз на дистанції 1500 м також посів 5 місце з результатом 4хв 50сек, захистивши ІІІ дорослий розряд. Ця дистанція підкорилася Юлії Чигор та Вікторії Пеляховській – 7-8 місце, Олександру Романовичу та Олександру Коржу 8-12 місце.

Порадувала збірну найкраща спортсменка району Анастасія Лелюх, виборовши дві бронзи у метанні списа (20 м 40 см) та диска (19 м 25 см). Павло Шевченко із Кочубеївської ОТГ також привіз додому бронзову медаль у метанні списа (31 м 80 см).

17 травня 2018 року у Великій Олександрівці відбулися обласні зональні змагання з футболу серед збірних команд 2000 року народження та молодші. Першу гру наші футболісти зіграли з великоолександрівцями з рахунком 5:0. Другий матч також був переможним – 6:0 з нашими земляками із Архангельського, які представляють Високопільський район. Голи забивали: тричі – Дмитро Гарбуз, двічі – Олександр Трубінов, Віталій Крисенко, Денис Борисов, по одному м’ячу на рахунку у Валерія Калініна та Євгена Богуненка.

Можна привітати тренера Ігора Нойка з виходом до фіналу.

18 травня 2018 року у м. Нова Каховка в рамках молодіжних ігор Херсонщини відбулися змагання з гирьового спорту та обласна Колосіада «Ліга сільських чемпіонів». Збірна команда Високопільської селищної ради посіла 4 місце. В індивідуальному заліку у ваговій категорії + 85 кг Олександр Старостін посів І місце, Владислав Курбат – ІІ місце, Едуард Сундуков – ІІІ місце; у ваговій категорії 78 кг Віталій Рижутін – ІІ місце, Павло Шевченко – ІІІ місце; у ваговій категорії 68 кг Дмитро Гарбуз посів ІІ місце. Індивідуальні заняття, важка праця та викладацька майстерність тренера Олександра Вітвіцького принесли успіх громаді та спортсменам.