Skip to content
Додому Новини селища "КРИЛА ДЛЯ АНГЕЛА". ДО АКЦІЇ - 8 ДНІВ!
"КРИЛА ДЛЯ АНГЕЛА". ДО АКЦІЇ - 8 ДНІВ! Друк
Четвер, 24 травня 2018, 05:05

Привіт всім тим, хто слідкує за подіями по підготовці благодійної акції "Крила для Ангела". Ми дуже сподіваємося, що таких небайдужих людей більшість серед наших односельців. Новини до табору оргкомітету надходять різні. Як і думки людей, щодо того як краще організувати заходи по допомозі Оксані Бедринець. Переважна більшість все розуміє, підтримує і обіцяє посприяти її успішному результату. На жаль, виникла непередбачувана обставина - лікар (це звично для людини будь-якої професії), що відповідає за проведення операції, можливо влітку піде у відпустку. Тому час для нас не біжить, а летить! 
Я щодня отримую підзарядку "батарейок" від спілкування. І підприємці, і місцеві бізнесмени обіцяють не оминути стороною наші плани. Кажуть, що і для них це справа честі. Та більше всього приємно дивують своєю благодійністю люди похилого віку, пенсіонери. Багато хто з них пропонує вже зараз взяти у них гроші. Дехто пояснює це тим, що у нього не вистачить сил щоб дійти до скриньки для пожертвувань, але осторонь такої важливої справи він не може залишитися. А одна бабця заявила, що не дай Бог, вона не доживе і буде себе картати в іншому житті, що не встигне допомогти Ангелочку... Ось такі у нас цікаві і добрі люди. Доброта вона не вимірюється наповненням кишень. Так само і люди не бідні телефонують або при зустрічах дають слово прийти сім'ями і привести із собою родичів та друзів. 
Йде запис бажаючих (телефон відповідальної за це Аліни Біднини є в постах) і до участі у благодійному ярмарку. Працюємо над програмою концерту, переглядаємо кандидатури на ролі ведучих. Люди допомагають із тиражуванням афішок і пропонують послуги по їх розповсюдженню. У процесі підготовки до цієї акції якось по новому пізнаєш земляків. Хтось відкривається із кращої сторони, а хтось мабуть не розуміє заради чого ми взялися за цю складну справу. Пояснюємо...
Щодня спілкуюся із бабусею-опікуном Оксанки. Вона дякує усім, хто не залишається байдужим і долучився до акції, а я її заспокоюю, запевняю, переконую, що справу завершимо лише позитивним результатом. І в цьому я впевнений.
Як у житті просто зробити вигляд, що ні про що не знав, ні про що не чув. Або ж "лити сльози", переглядаючи щоденні жалісні передачі по телебаченню. Зовсім не важко й у День захисту дітей вести довгі і красиві промови про турботи за всіх бідолашних дітей у цьому безжалісному світі. І як неймовірно складно допомогти одній конкретній дитині. Чекаємо відгуків від установ, підприємців, фермерів, пересічних читачів сайту... Подаруємо дванадцятирічній дівчинці "Крила для Ангела"!

Ігор Урбанський (0674700646)

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1660943
CьогодніCьогодні2602
ВчораВчора3949
На цьому тижніНа цьому тижні17980
У цьому місяціУ цьому місяці62598
З початкуЗ початку1660943

Besthosting