Skip to content
Додому Новини селища ЗА ТРИ ДОБИ ДО ІСПИТУ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ
ЗА ТРИ ДОБИ ДО ІСПИТУ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ Друк
Середа, 30 травня 2018, 03:17

Шановні земляки!
Залишається лише три доби до акції "Крила для Ангела". Для когось ці три доби пройдуть, для когось пролетять. Але найдовше вони тягнутимуться для дванадцятирічної дівчинки Оксани Бедринець. Цією акцією ми вже подарували Оксані надію. Уявляєте як вона чекає на її позитивний результат, щоб нарешті отримати шанс на повноцінне життя.
Я сьогодні зустрічав багато людей на вулицях селища. Виявляється є й такі, що до сих пір не чули про акцію! А це, друзі, ми разом не допрацювали! Давайте завтра знову "проконтролюємо" рух потрібної інформації серед друзів, сусідів, знайомих. Повідомте їх про збір коштів на операцію Оксані.
Спілкуюся із бабусею - опікуном дівчинки. Вона із радістю повідомляє, що почали надходити кошти на рахунок у банку. Його можна знайти на сайті Високопільської громади. Справу зрушено з місця і рахунок поповнюється. Гривня до гривні! І ми разом назбираємо суму необхідну для останньої (вже шостої!) операції - 30000 грн.


А тепер переходимо до інших (та не менш важливих) пунктів проведення акції. Подано листи на чергування біля скриньки пожертвувань наряду працівників поліції, у залі забезпечимо присутність лікаря (на всякий випадок!), призначено голову лічильної комісії. Як бачити йде серйозна підготовка! Прораховуємо все до дрібниць. Досягли домовленості - до Високопілля прибуде автобус із Нововознесенського, з села де мешкає Оксана. У ньому з підтримкою прибудуть і керівництво, і педагоги, і друзі. 
Від бажаючих взяти участь у концертній програмі нема відбою. Щоб дати можливість виступити якомога більшій кількості учасників доведеться скорочувати конферанс, а номера демонструвати у режимі нон-стоп. На якості це не позначиться, а несподіванки збережемо неодмінно!


Що стосується благодійного ярмарку, який передуватиме концерту. На середу 30 червня о 13.00 біля кафе "Мрія" оголошується збір ініціативної групи по його проведенню та бажаючих взяти участь у благодійних торгах і посприяти проведенню. Тут обговоримо умови благодійності і принципи торгівлі. Нагадаю, що відповідальною за цей напрямок акції буде визнана місцева майстриня Аліна Біднина (0983929452). 
А ще маю сказати добрі слова на адресу тих, на чиїх стінах, столах, прилавках ми розміщуємо рекламну продукцію акції. Сьогодні розміщено більше 30 афіш у кафе, банку, перукарнях, аптеках, кіосках, вокзалах, пошті... Ніде ніхто не відмовив! Всі розуміють важливість справи і готові сприяти благодійності. Дякую колективу бухгалтерії Високопільської селищної ради та працівникам дитячого садку "Барвінок" за допомогу у поширенні реклами. 
Залишається три доби до нашого спільного іспиту! Іспиту по благодійності і людяності. Бажаю всім здати його на відмінно!

З повагою, Ігор Урбанський
(0674700646)

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1407237
CьогодніCьогодні1757
ВчораВчора1165
На цьому тижніНа цьому тижні8555
У цьому місяціУ цьому місяці18191
З початкуЗ початку1407237

Besthosting