Skip to content
Додому Новини селища ОСТАННЯ НІЧ. ЗАВТРА ІСПИТ ДЛЯ НАС УСІХ!
ОСТАННЯ НІЧ. ЗАВТРА ІСПИТ ДЛЯ НАС УСІХ! Друк
Четвер, 31 травня 2018, 20:39

Всі, хто був студентами знають, що для того, щоб все вивчити і успішно здати іспит чомусь не вистачає однієї години, або не щастить і доля не дає витягнути єдиний вивчений білет. У нас іспит набагато відповідальніший і складніший. Наша невдача не підлягатиме перездачі. Тому налаштовуємося лише на успіх!

Менше доби залишається до початку благодійної акції "Крила для Ангела", яку ми започаткували два тижні тому щоб допомогти дівчині-сироті Оксані Бедринець. Можливо й часу замало, але наша мета чітка та ясна - зібрати потрібні кошти на заключну операцію. Завтра настане час і ми дізнаємося чи змогли громадою здолати проблему у лікуванні нашої маленької землячки.
На цю тему вже достатньо сказано і написано. Хто хотів дізнатися - той дізнався, хто в змозі допомогти - той допоможе.
Настав час нагадати деякі пункти заходу. Перше це те, що головна мета - збір коштів. Їх можна подати у скриньку пожертвувань перед концертом самостійно або передати через когось із своїх друзів чи знайомих, яким Ви довіряєте. Ваші гроші підуть у загальну скарбничку і якщо ви придбаєте будь-який товар у торгових рядах на благодійному ярмарку, що передуватиме концертній програмі. Всі отримані із продажу кошти поступають на благодійний рахунок. Всі продавці від зароблених грошей відмовляються. Тож не скупіться. Можете наїстися і тим самим підтримати акцію.

 

Квитків на концерт не буде! Піклуйтеся про свої місця у залі самостійно! О 15.00 розпочнеться концертна програма, але торгівельні ряди працюватимуть. У певний момент торгівля закінчиться і скарбничку буде відчинено для перерахунку зібраних коштів. Голова лічильної комісії, два помічника і два випадкові свідки (поняті) у присутності поліцейського патруля підведуть підсумки, підпишуть протокол і перед фіналом концерту принесуть його на сцену для оголошення результату акції. У любому випадку вся сума буде передана в руки бабусі-опікуну дівчинки Вірі Андріївні Мануйленко.
Прохання всім бути у залі виваженими і толерантними. Молодь, не забувайте поступатися місцем літнім людям, жінкам з дітьми. Не смітіть у залі. На всяк випадок у залі буде черговий лікар. Ось наче і все про що повинні знати цивілізовані люди, які збираються на такий благодійний захід. А ще хочу вам підказати, що зовсім не зайвими під час і після концерту будуть квіти. Море квітів! Здається, що мій натяк ви зрозуміли...


На добру справу йдемо! Допоможемо 1 червня, у День захисту дітей тій дитині із нашої громади, яка чекає на диво. Подаруємо їй надію на Крила для Ангела! Що може бути святішим за цей вчинок? Нехай береже її Бог!

З повагою, Ігор Урбанський (0674700646)

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1380108
CьогодніCьогодні96
ВчораВчора835
На цьому тижніНа цьому тижні931
У цьому місяціУ цьому місяці13650
З початкуЗ початку1380108

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші