ОСТАННЯ НІЧ. ЗАВТРА ІСПИТ ДЛЯ НАС УСІХ! Skip to content
Додому Новини селища ОСТАННЯ НІЧ. ЗАВТРА ІСПИТ ДЛЯ НАС УСІХ!
ОСТАННЯ НІЧ. ЗАВТРА ІСПИТ ДЛЯ НАС УСІХ! Друк
Четвер, 31 травня 2018, 20:39

Всі, хто був студентами знають, що для того, щоб все вивчити і успішно здати іспит чомусь не вистачає однієї години, або не щастить і доля не дає витягнути єдиний вивчений білет. У нас іспит набагато відповідальніший і складніший. Наша невдача не підлягатиме перездачі. Тому налаштовуємося лише на успіх!

Менше доби залишається до початку благодійної акції "Крила для Ангела", яку ми започаткували два тижні тому щоб допомогти дівчині-сироті Оксані Бедринець. Можливо й часу замало, але наша мета чітка та ясна - зібрати потрібні кошти на заключну операцію. Завтра настане час і ми дізнаємося чи змогли громадою здолати проблему у лікуванні нашої маленької землячки.
На цю тему вже достатньо сказано і написано. Хто хотів дізнатися - той дізнався, хто в змозі допомогти - той допоможе.
Настав час нагадати деякі пункти заходу. Перше це те, що головна мета - збір коштів. Їх можна подати у скриньку пожертвувань перед концертом самостійно або передати через когось із своїх друзів чи знайомих, яким Ви довіряєте. Ваші гроші підуть у загальну скарбничку і якщо ви придбаєте будь-який товар у торгових рядах на благодійному ярмарку, що передуватиме концертній програмі. Всі отримані із продажу кошти поступають на благодійний рахунок. Всі продавці від зароблених грошей відмовляються. Тож не скупіться. Можете наїстися і тим самим підтримати акцію.

 

Квитків на концерт не буде! Піклуйтеся про свої місця у залі самостійно! О 15.00 розпочнеться концертна програма, але торгівельні ряди працюватимуть. У певний момент торгівля закінчиться і скарбничку буде відчинено для перерахунку зібраних коштів. Голова лічильної комісії, два помічника і два випадкові свідки (поняті) у присутності поліцейського патруля підведуть підсумки, підпишуть протокол і перед фіналом концерту принесуть його на сцену для оголошення результату акції. У любому випадку вся сума буде передана в руки бабусі-опікуну дівчинки Вірі Андріївні Мануйленко.
Прохання всім бути у залі виваженими і толерантними. Молодь, не забувайте поступатися місцем літнім людям, жінкам з дітьми. Не смітіть у залі. На всяк випадок у залі буде черговий лікар. Ось наче і все про що повинні знати цивілізовані люди, які збираються на такий благодійний захід. А ще хочу вам підказати, що зовсім не зайвими під час і після концерту будуть квіти. Море квітів! Здається, що мій натяк ви зрозуміли...


На добру справу йдемо! Допоможемо 1 червня, у День захисту дітей тій дитині із нашої громади, яка чекає на диво. Подаруємо їй надію на Крила для Ангела! Що може бути святішим за цей вчинок? Нехай береже її Бог!

З повагою, Ігор Урбанський (0674700646)

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Статистика

1264335
CьогодніCьогодні590
ВчораВчора636
На цьому тижніНа цьому тижні1700
У цьому місяціУ цьому місяці7889
З початкуЗ початку1264335

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші