Skip to content
Додому Новини селища ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ Друк
Субота, 02 червня 2018, 07:56

Ось і настала година коли благодійна акція "Крила для Ангела" викликала мене із доповіддю "на килим". Переповнений гордістю за успішний результат, я із великою радістю доповідаю, що те у що вірила далеко не кожна людина у нашому краї досягло позитивного результату. Про цифри пізніше...

Сім місяців тому я вперше ознайомився із проблемою Оксани Бедринець. Їй не вистачало коштів на завершення лікування. Позаду були п'ять попередніх операцій, але на останню шосту не вистачало коштів. Справа загальмувала і рятівні 30000 гривень ніяк не вдавалося відшукати. Після багатьох клопотань і пошуків за межами району вирішив ризикнути і зробити ставку на благодійність земляків. Невже ми залишимося осторонь вирішення проблеми маленької і такої багатостраждальної землячки?

16 травня прийшла думка організувати благодійний концерт, а сама акція отримала назву "Крила для Ангела". Створили логотип, бабуся-опікун Віра Андріївна надала для рекламної роботи фото Оксани. "Розкрутку" акції проводили у інтернет-мережі у групі "Ми з Високопілля". Підтримали ідею також сайт Високопільської селищної ради та районна газета "Високе поле". Було поширено 60 афіш.
Відразу із Херсону від Марії Литвинович надійшла пропозиція включити до акції ще й благодійний ярмарок.

Відповідальність за його проведення взяла на себе місцева майстриня Аліна Біднина. Вона згуртувала біля себе подруг та колег по цеху. Ця формація напрочуд легко спілкується і швидко доходять до згоди. У процесі роботи я багато чому у них навчився, цікавився їх думкою, радився. Я й раніше ніколи не страждав манією величі, то й тепер був не проти повчитися у молоді. Вона ініціативна, патріотично і творчо налаштована, а ще і у міру приземлена на відміну від мене із моїм баченням світу через рожеві окуляри. Я повністю довірив їм цей фронт. І зараз коли акція скінчилася бачу, що не помилився. Прізвища всіх чародійок кулінарного мистецтва назву у подальші дні.
Інший напрямок - це організація концерту. Розумів, що щоб створити щось феноменальне до призначеної дати на 1 червня, у День захисту дітей у мене не вистачить часу. Вирішив пройти знайомим маршрутом - запросити до участі перевірених сценами КВН друзів та колег по художній самодіяльності. Лише поставив собі за мету - обійтися силами артистів нашої громади. Жодної відмови, жодних вимог, жодного непорозуміння. Всі пообіцяли виставити концертні номери. Проблем не було. Залишалося зробити вибір із кандидатів у ведучі. Не легко. Хотілося, щоб під час програми у залі все було щиро, відверто, невимушено. Мабуть самому передати цей настрій, нерв проблеми мені буде якось легше. А колегу по сцені підказала дружина. Вона бачила її на одному із концертів. Так тандем ведучих прикрасила Інга Колива. Познайомилися з нею по телефону, а побачилися лише за дві доби до виходу на сцену. 
Під час підготовки не було не зборів, не нарад, не спільних репетицій. Лише одного разу зібралися із кухарями, які готували страви на благодійний продаж. Вирішували технічні і побутові питання. Все інше по телефону, через інтернет. 
Головне, що в призначений час у призначеному місці всі зібралися і зробили неможливе! Хоча чому неможливе? Реальну проблему вирішили реальні не байдужі високопільці. Кошти зібрано. Такого фіналу не очікувала навіть бабуся Оксани. Із-за хвилювання вона зі сцени не змогла вимовити ні слова. Довелося швидко перейти на другу тему. Але передаю від неї подяку усім, хто був задіяний у цій шляхетній справі. Про хід підготовки та людей, що відгукнулися на заклик можна писати повісті. Та головне, що мета досягнута! Наші спільні зусилля були не марними. А тепер про цифри. Поки я "контролював" ситуацію під час концерту лічильна комісія (Сергій Ланевич - голова, Наталя Шишка - секретар, та інші) завершила свою роботу по підрахунку грошей, занесли дані до протоколу, документ підписала і принесла на сцену звіт. У залі із хвилюванням чекали на результат акції! І він приємно приголомшив. У скриньку для пожертвувань надійшло 24470 грн. Все інше залишилося "поза кадром". Від земляків передано 2600 і на рахунку у Ощадбанку сума переказів 1000 грн. А ще рішенням Високопільської селищної ради буде надано дівчині-сироті Оксані Бедринець 10000 на реабілітаційний період. Друзі, це - ПЕРЕМОГА! Запам'ятайте цей день милосердя, людяності і єдності у Високопільській громаді. Та й День захисту дітей тепер буде для багатьох не лише офіційним, а й запам'ятається конкретним захистом однієї дитини. Оксана, одужуй! Чекаємо твого повернення до повноцінного життя... 
Цей матеріал можна було б так і завершити, але... Акція ця була не показухою. Тепер ми повинні довести справу до кінця і подбати про нашу "доньку полка" (чи "доньку громади")! Кошти зібрані, та цього замало. Через декілька годин після їх передачі бабусі вже треба вирішувати нову проблему - відсутність квитків на Київ. Виявляється їх у продажу взагалі вже нема на днів 15-20 вперед. А гаяти час ми не маємо права, бо тоді будуть інші проблеми із здоров'ям. А ще бабуся хвилюється як транспортувати онуку із столиці до Високопілля, а головне від нас у Нововознесенське!? Будемо вирішувати і цю проблему. Життя продовжується, а світ не без добрих людей! Хтось підкаже, хтось зателефонує, хтось накаже, хтось підвезе... Взагалі я особисто за ці два тижні дійшов висновку, що у кожному із нас є ген благодійності, але "достукатися" до кожного у двері не завжди вдається! Та, що там моя філософія коли вже зроблено таку справу всією громадою! Дякую усім! Ми - ПЕРЕМОГЛИ!

 

 

Ігор УРБАНСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1420515
CьогодніCьогодні2347
ВчораВчора2694
На цьому тижніНа цьому тижні12936
У цьому місяціУ цьому місяці31469
З початкуЗ початку1420515

Besthosting