Проекти символіки селища |
![]() |
П'ятниця, 16 березня 2012, 22:00 |
Вашій увазі пропонуються два проекти символіки селища Високопілля, які розроблені учнями та вчителями Високопільської гімназії відповідно до рішення ІХ сесії Високопільської селищної ради VI скликання від 10 червня 2011 року № 139 "Про Положення про проведення конкурсу на кращі проекти символіки територіальної громади Високопілля"
ПРОЕКТ 1
View the embedded image gallery online at:
http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=32:2011-05-08-12-20-35&catid=11:kat-city&Itemid=32#sigProGalleria261fc7438d ОПИС ГЕРБА В основу герба покладено німецький щит, верх якого прикрашає корона німецького походження в знак перших поселенців та засновників нашого селища. Герб також прикрашає ряд символічних елементів, а саме:
Кольори, що присутні на гербу, також мають кожен своє симвлічне значення:
ПРОЕКТ 2
View the embedded image gallery online at:
http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=32:2011-05-08-12-20-35&catid=11:kat-city&Itemid=32#sigProGalleria657065aa93
View the embedded image gallery online at:
http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=32:2011-05-08-12-20-35&catid=11:kat-city&Itemid=32#sigProGalleria5ee0437ab6
ОПИС ГЕРБА Щит. Форму щита, ми обрали німецьку, так як Високопілля було німецькою колонією. Кольори. Щит має державні кольори, але і вони в геральдці мають своє значення:
В мотивах, яки складають даний герб, зустричаються і такі кольори:
Ми обрали червоний колір, тому що пам'ятаємо про героїчне минуле нашого народу. Мотиви герба. Ріг достатку з соняшниками символізує щедрість природи нашого краю. Колесо символізує достаток, адже Високопілля багате на працьовитих людей, які примножують цей достаток, також колесо це символ неперервности руху, що означає що економічний, культурний, освітній та духовний розвиток Високопілля не стоятиме на місці, а буде розвиватися і розвиватися. Листочки дуба символізують міць та стабільність і непорушність. Колосся - багатство та наш хліборобний край. Корона, як символ того, що Високопілля є районним центром, а це не просто корона, ми обрали корону Д.Галицького, тому що він був, за одностайною думкою істориків, одним із найвидатніших українських князів, а Галицько-Волинський літопис називає Данила Романовича другим Соломоном. Ця корона є також відображенням тих людей, які є керівниками нашого району, мудрих, вольових та працьовитих людей.
|
![]() | Cьогодні | 1772 |
![]() | Вчора | 1165 |
![]() | На цьому тижні | 8570 |
![]() | У цьому місяці | 18206 |
![]() | З початку | 1407252 |