Skip to content
Додому Новини селища "КРИЛА ДЛЯ АНГЕЛА". ЗАМІСТЬ ЕПІЛОГУ.
"КРИЛА ДЛЯ АНГЕЛА". ЗАМІСТЬ ЕПІЛОГУ. Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 05:23

Як я і обіцяв, повертаюся до приємних спогадів про проведену 1 червня Благодійну акцію "Крила для Ангела". Тепер можна спокійно зітхнути, переосмислити захід, який об'єднав мешканців громади навколо збору коштів на останню операцію для дванадцятирічної дівчинки-сироти Оксани Бедринець. До позитиву! Величезна подяка всім-всім хто приєднався до акції, хто допомагав, хто співчував, хто надав кошти на лікування. Головне, що поставленої мети досягнуто і потрібна сума вже із надії перетворилася у реальність, яка і має допомогти Оксані.Такою справою я займався вперше у житті і мені дуже приємно, що "перший млинець не вийшов глевким". Язик не повертається сказати, що було важко, що щось чи хтось заважали. Звичайно, довелося багато чого передбачити, побігати, ризикувати, але в цілому у підготовчий період я отримав неймовірне задоволення від того, що ми взялися за святу справу. Об'єднання всіх небайдужих - ось головні герої акції "Крила для Ангела". Я візьму на себе відповідальність щось пояснити та нагадати.

По-перше, що до відвідування заходу. Не потрібно рахувати наповненість глядачів у залі. Один із волонтерів на відстані рахував кількість людей, що підходили до скриньки пожертвувань. Хтось кидав і поспішав на роботу, хтось на сцену - співати. Акція відбувалася у робочий час, а тому далеко не всім вдалося бути присутніми. Та це не означає, що відсутні залишилися байдужими. Люди передавали гроші через родичів, сусідів, тих хто йшов на концерт. На заході були і "делегати" від колективів. Передавали й через продавців у магазинах, віддавали мені на вулицях селища. Особисто мені передали кошти до скриньки 17 земляків. Всю суму вкинув у скриньку і вважаю цих людей (пенсіонерів, продавців, підприємців) повноправними учасниками акції. По-друге цього разу головною була не стовідсоткова примусова наповненість глядачів у залі, а зібрані кошти! З цього погляду все вдалося! 
Навіть у складі дизайнерів і кондитерів за прилавком на благодійному ярмарку теж були присутні не всі із тих хто вночі готував блюда і від щирого серця передав свої вироби на продаж. Назву імена тих, хто нагодував і порадував відвідувачів акції. Марія Литвинович (проведення ярмарку її ідея!), Аліна Біднина (відповідальна за цей напрямок), Анна Коваль, Аліна Маланчук, Алеся і Лідія Закатюк, Тетяна Луньова, Любов Шаповал, Ірина Радчук, Анна Голуб, Олексій Боровков, Ілля Соболєв... Я лише підтримав і посприяв. Ця гвардія додала до загальної скарбнички більше чотирьох тисяч, а про смак їх виробів можна розказувати довго!

 


 

Єдиним фронтом виступили і учасники концерту. Окрема подяка за надану можливість організувати програму Центру культури і дозвілля. А на сцені цього разу були: Інга Колива, Олег Ємельянов, Наталія Тарнавська, вихованці і виховательки дитячого садку "Барвінок", тріо дитячої музичної школи, колективи Центру дитячої та юнацької творчості "Кришталь" та "Фієста", Валентин Братченко, Олена Міхіда, дует у складі Тетяни та Каріни Осміннікових, Лариса Кірєєва, Тетяна Шулежко, Юрій Жакомін, колектив східного танцю "Зафіра", ансамблі "Берегиня" та "Роксолана". 
Дякуємо і тим, хто "залишився поза кадром" (звукорежисура, світло, відео, костюми, оформлення сцени, прибиральниці), і тим хто виносив квіти, сувеніри, розставляв мікрофони... Дякуємо Олександру Карпенку за логотип акції, виготовлення афіш. 
Добре попрацювала й лічильна комісія. Завдяки їй (голова Сергій Ланевич, секретар Наталія Шишка) присутні без затримки дізналися про суму збору. Я повторюся (вчора вже оприлюднив цифри), але роблю заради того, щоб інформація надійшла достовірною із перших рук. Загальна сума переданих і переказаних грошей від мешканців громади, що передали бабусі Оксани склала 41370 грн. Із них 10000 це окремий транш від місцевої селищної ради. Ось і всі розрахунки. Це дійсні цифри і факти. Що стосується мене, то ніхто мені наказів і вказівок не давав, до моєї прямої роботи це також не має відношення, працював добровільно, із задоволенням... Хотілося допомогти дитині, - скільки ж їй можна страждати, чекати, сподіватися? Все інше, що почуєте "на базарі" (щоб нікого не скривдити!) є "народним фольклором". Сподіваюся, що здогадуєтеся що я маю на увазі. І взагалі, давайте радіти тому, що здійснилося і що ми гідно відстояли честь нашої об'єднаної громади. Всім дякую за підтримку і допомогу. Ось і все про що мав сказати. Та відчуваю, що до цієї теми я ще повернуся...

З повагою, Ігор УРБАНСЬКИЙ

 

Додати коментар


 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1943892
CьогодніCьогодні1121
ВчораВчора2502
На цьому тижніНа цьому тижні18128
У цьому місяціУ цьому місяці54939
З початкуЗ початку1943892

Besthosting


Найновіше