Skip to content
Додому Новини селища ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Друк
П'ятниця, 15 червня 2018, 05:20

13червня з Високопільського залізничного вокзалу ініціативна група благодійної акції "Крила для Ангела" провела до столичної лікарні Оксану Бедринець. Нагадаю, що громада допомогла дівчині-сироті зібрати кошти на заключну шосту операцію. Ставити крапку у цій справі ще зарано. Подарувавши дитині надію на повернення до повноцінного життя, ми не маємо права залишати її один на один із подальшими проблемами. Бо тоді все, що ми робили до цього було б не щирим і наша благодійність мала б присмак показухи. Тому кожна увага, кожна зустріч, кожне наше слово для Оксани зараз дуже важливі.

Вокзал. І знову вона у центрі підвищеної уваги. Її проводжають вже нові друзі, яких подарували "Крила для Ангела". Вони передали статуетку білого ангелочка, що тримає у своїх руках сердечко. Потім запустили у нічне небо повітряний ліхтарик. Перед цим Оксана написала на ньому своє заповітне таємне бажання... Ніхто не підглядав, але кожен у душі здогадувався про що мріє дівчина. Ліхтарик завис над нічним Високопіллям і довго-довго ніби підморгував нашій компанії.

Потяг прибув вчасно.23.07. Пасажири займають місця у його вагонах. Нічна темрява за пероном поглинає у своє чорну пащу один за одним вагони з табличками Херсон - Київ. Тиша. Але на душі нема тієї тривоги, що передувала благодійній акції. Бо тепер ми вже точно знаємо, віримо, впевненні, що все буде добре! Оксана отримає "Крила для Ангела" і буде легко та безтурботно летіти по життю, немов повітряний ліхтар, який вона із своїм бажанням десять хвилин тому запустила у далечінь...

 

Ми домовилися, що бабуся-опікун дівчинки Віра Андріївна буде телефонувати, а ми будемо вам повідомляти про те як пройшла операція і який стан здоров'я нашої маленької підопічної. "Ми відповідаємо за тих, кого приручили!". Цей вислів Антуана Сент-Екзюпері у його знаменитому творі "Маленький принц" для нас стає актуальним як ніколи. А у нас тепер є своя "Маленька принцеса"! І ми дійдемо разом з нею до повної перемоги. Іншого шляху у нас не було, нема й не буде.

Ігор УРБАНСЬКИЙ. 
Фото: Аліна БІДНИНА, Анна КОВАЛЬ

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1577958
CьогодніCьогодні2390
ВчораВчора1801
На цьому тижніНа цьому тижні16079
У цьому місяціУ цьому місяці55348
З початкуЗ початку1577958

Besthosting


Найновіше