Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна»
Проект рішення Про надання в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна» Друк
Субота, 23 червня 2018, 13:36

9+632,0

Високопільська селищна рада

Високопільського району Херсонської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

Х  сесії селищної ради VІI скликання

 

від ___ ________ 2018 року                           № ____

 

Про надання в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна»

Розглянувши заяву ПрАТ «ВФ Україна», та подані ним документи, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради), відповідно ст.12 Земельного кодексу України, та ст..33 Закону України «Про оренду землі»  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням  ІІ  сесії селищної ради VІI скликання  від 28 листопада 2017  року № 31 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради»,  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в оренду ПрАТ «ВФ Україна» земельну ділянку (кадастровий номер 6521855100:04:001:0042) загальною площею 0,16 га для зв'язку і телекомунікацій, із земель запасу комунальної власності в межах населеного пункту смт. Високопілля біля вул.Визволителів  112, під обладнанням базової станції мобільного зв’язку ПрАТ «ВФ Україна» терміном на 49 (сорок дев’ять) років, як власнику майна,
  2. Встановити орендну плату за користування земельними ділянками в розмірі 12%  (дванадцять процентів) від  нормативної вартості земельної ділянки в рік, сплату якої проводити рівними частинами щомісячно до 30 числа поточного місяця.
  3. Передбачити в договорі оренди земельної ділянки право Високопільської селищної ради переглядати (змінювати) орендну плату кожні 3 (три роки) за користування вище вказаною земельною ділянкою
  4. Доручити селищному голові Заставі Р.М.  укласти з ПрАТ «ВФ Україна» договір оренди земельної ділянки.
  5. ПрАТ «ВФ Україна»:

4.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін укласти та зареєструвати договір оренди земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

4.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та у відведених межах.

4.4. У п’ятиденний термін після державної реєстрації договір оренди земельної ділянки надати по одному примірнику Високопільській селищній раді та Головному управлінню ДФС у Херсонській області.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                                             Р. М. Застава

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588981
CьогодніCьогодні919
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6656
У цьому місяціУ цьому місяці66371
З початкуЗ початку1588981

Besthosting


Найновіше