Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з ТОВ «Аграрна Зона»
Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з ТОВ «Аграрна Зона» Друк
Субота, 23 червня 2018, 13:38

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

Х  сесії селищної ради VІI скликання

від _________  2018  року              № ______

 

 

Про заключення попереднього договору оренди землі з

ТОВ «Аграрна Зона»

 

Розглянувши заяву ТОВ «Аграрна Зона», враховуючи пропозиції та рекомендації спільного  засідання депутатських  постійних комісій Високопільської селищної ради та  з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішеннями ХVIII сесії селищної ради  VII від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» та ІІ  сесії селищної ради VІI скликання від 28 грудня 2017  року №31 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради» і статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Заключити попередній договір оренди з ТОВ «Аграрна Зона» земельні ділянки орієнтовною загальною 0,6675 га, в межах населеного пункту смт. Високопілля, в тому числі з них під будівлями адміністративного будинку (конторою) по вул. Кобзаря – 1206,0 кв.м, складами вул. Степова – 3501,0 кв.м, плотнею вул. Степова - 1968,0 кв.м, терміном на 9 місяців, цільове призначення - для обслуговування складів та підсобних приміщень, встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 3 % - під конторою, 5% - склади і плотня від  нормативної вартості землі в рік, оплату проводити рівними частинами щомісячно.
  2. 2. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  ТОВ «Аграрна Зона» та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                          Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588972
CьогодніCьогодні910
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6647
У цьому місяціУ цьому місяці66362
З початкуЗ початку1588972

Besthosting


Найновіше