Skip to content
Додому Новини селища З ПОВЕРНЕННЯМ, ОКСАНО!
З ПОВЕРНЕННЯМ, ОКСАНО! Друк
Четвер, 12 липня 2018, 05:00

Цей день нічим не відрізнявся від багатьох інших днів якими живе наше Високопілля. Середа як середа. Базар. Хтось поспішає придбати товари, а хтось вже "затарившись" повертається додому. Але була у цього дня і одна відмінність, яка можливо нікому й не впала в око. На місцевому залізничному вокзалі невеличка купка людей щось жваво обговорювала і жестикулювала. Через деякий час до них під'їхала машина швидкої допомоги і у випадкових перехожих могли виникнути неприємні думки про те що щось скоїлось...

На превелику радість приводом для такого пожвавлення стала зустріч потягу Київ - Херсон, а саме 13 вагону в якому після операції у столичному інституті травматології та ортопедії, поверталася у рідні краї Оксана Бедринець. Дівчинці, що живе лише надією на повноцінне життя, нарешті зробили останнє втручання і дуже сподіваємося, що вона нарешті дочекалася щастя.

Світлина від Igor Urbansky.


Багато сторінок я вже присвятив подіям навколо акції "Крила для Ангела", щодня писав про новини у підготовці до благодійного концерту та ярмарку, дякував усім, хто допомагав, співчував, молився. Головне, що справу зроблено! Мені приємно, що все пройшло без зволікань, а сама акція не перетворилася у довгограючу "мильну оперу". Ось цифри і факти: 15 травня - оголошено про проведення благодійної акції "Крила для Ангела", 1 червня - відбулися заходи по збору коштів, 15 червня - Оксана вирушила у Київ на операцію, 23 червня - операція пройшла вдало, 11 липня - дівчинка повертається у рідне село Нововознесеньське, де й проходитиме реабілітаційний період. Звичайно, що ніякими цифрами не підміниш справжні і щирі емоції, хвилювання, допомогу мешканців всієї громади, які об'єдналися навколо вирішення проблеми дівчинки - сироти. Єдиним фронтом всі разом стали на захист юної землячки і отримали у справі честі Високопільської громади повну перемогу. Тепер про це вже можна сказати остаточно.

 

Світлина від Igor Urbansky.

Моя розповідь була б неповною, якби я не відкрив двері за лаштунки останнього "акорду" на вокзалі. Зустріч Оксани не афішувалася і мала на меті відбутися у вузькому колі друзів. Зрозуміло, що в колективі серед зустрічаючих ініціативна група "Крил для Ангела", її нові подруги Аліна та Аня. Жіночки приготували гостинці, чоловіки приклали зусиль для переміщення її до карети швидкої допомоги. Оксані ще навіть сидіти важко, тому її мов новонароджене немовля закутану у ковдру винесли із вагону. З поверненням, Оксано! З поверненням додому і у життя, що надасть тобі більше можливостей.

Завершити розповідь хотілося б черговими подяками. Машиністу потягу Київ - Херсон за те, що "пригальмував" потяг на зайві хвилини, провідниці вагону № 13 Світлані за чуйне ставлення до людей та найбільше бригаді нашої медичної швидкої допомоги у складі старшого фельдшера Високопільської підстанції Е (Ш) МД Ларисі Варченко, фельдшера з медицини невідкладних станів Ользі Костюк, водію Віктору Гвізді. Вони й відвезли дівчину з вокзалу у Нововознесенське.


Великий привіт передаю усім-усім хто був в епіцентрі подій акції "Крила для Ангела" від Оксани і її бабусі-опікуна Віри Андріївни. Їх вдячності не вистачає слів, але їх очі і душі говорять за них.
Справу, яка спочатку виглядала мов казка, благополучно завершено. Тепер можна впевнено ставити крапку. Чи три крапки?

Світлина від Igor Urbansky.

Ігор Урбанський

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1577965
CьогодніCьогодні2397
ВчораВчора1801
На цьому тижніНа цьому тижні16086
У цьому місяціУ цьому місяці55355
З початкуЗ початку1577965

Besthosting


Найновіше