Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення виконкому Рішення № 148 Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку
Рішення № 148 Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку Друк
П'ятниця, 17 серпня 2018, 05:20

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Виконавчий комітет

 

Р І Ш  Е Н Н Я

 

 

від  08 серпня 2018 року                №148

Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку

Розглянувши заяву власника квартири № 26/1 багатоквартирного житлового будинку  № 26 на вул. Вокзальна в смт. Високопілля, Херсонської області, Бібік Н.Г., про зміну статусу  квартири на житловий будинок садибного типу з присвоєнням окремої поштової адреси, враховуючи, що вищевказана квартира відокремлена глухою стіною, має окремий вхід та розташована на окремій власній земельній ділянці, та письмову згоду мешканців сусідньої квартири, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. № 868 "Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання  інформації  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно", виконавчий комітет Високопільської селищної ради

В И Р І Ш И В  :

1. Змінити статус  квартири № 26/1 в двоквартирному житловому будинку № 26  по  вул. Вокзальна в смт. Високопілля, Херсонської області, на житловий будинок садибного типу та присвоїти нововизначеному об’єкту нерухомого майна  адресу: смт. Високопілля, вул. Вокзальна, будинок № 26-А .

 

2.  Громадянці Бібік Наталії Григорівні провести перереєстрацію речових прав на нововизначений об’єкт нерухомого майна та  керуватись присвоєною адресою при оформленні подальших документів.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Ляшенка А.І.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                          Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1577958
CьогодніCьогодні2390
ВчораВчора1801
На цьому тижніНа цьому тижні16079
У цьому місяціУ цьому місяці55348
З початкуЗ початку1577958

Besthosting


Найновіше