Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під очисні споруди типу «Біотал-200».
Проект рішення Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під очисні споруди типу «Біотал-200». Друк
Середа, 12 вересня 2018, 04:52

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХІV  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2018  року                                             № ___

 

 

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під очисні споруди типу «Біотал-200».

 

Враховуючи потреби населення смт Високопілля та з метою покращення екологічної обстановки в населеному пункті смт. Високопілля у відповідності до Генерального плану забудови смт. Високопілля та пропозицій та рекомендацій постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища з метою будівництва та розміщення очисних споруд типу «Біотал-200», згідно статей 12, 22, 65, 66 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Надати Високопільській селищній раді дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення із земель комунальної власності , для розміщення для будівництва та розміщення очисних споруд типу «Біолат-200», що розташована в межах населеного пункту на території смт.Високопілля Високопільського району Херсонської області по вул.Гагаріна між лікарнею та школою, орієнтовною площею – 0,0399га, з цільовим призначенням - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
  2. 2. Передбачити  при розробці проекту відведення земельної ділянки охоронну зону навколо очисних споруд типу « БІОТАЛ-200».
  3. 3. Після погодження вище вказаного проекту землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення.
  4. 4. Подати погоджений проект землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру до Високопільської селищної ради на затвердження.
  5. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2275134
CьогодніCьогодні798
ВчораВчора3698
На цьому тижніНа цьому тижні20798
У цьому місяціУ цьому місяці23198
З початкуЗ початку2275134

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші