Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Шевченко С.В.
Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Шевченко С.В. Друк
Середа, 12 вересня 2018, 04:55

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХІV  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________ 2018 року ___

 

Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Шевченко С.В.

 

Розглянувши заяву громадянина Шевченко Сергія Васильовича, жителя смт.Високопілля вул.. Заводська-2, буд.16, беручи до уваги що земельна ділянка вже сформована згідно діючого законодавства, документи на житловий будинок та враховуючи пропозиції і рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Шевченко Сергію Васильовичу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд загальною площею 0,1361га, розташованої на території Високопільської селищної ради за адресою: вул.Заводська-2 буд.16, смт. Високопілля, Високопільського району, Херсонської області, кадастровий номер 6521855100:04:001:0181.
  2. Оформити  громадянину Шевченко С.В. право власності на земельну ділянку у відповідності до вимог  Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
  3. Внести зміни спеціалісту І категорії з земельних питань в облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                     Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588972
CьогодніCьогодні910
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6647
У цьому місяціУ цьому місяці66362
З початкуЗ початку1588972

Besthosting


Найновіше