Skip to content
Додому Новини селища НОВА АКЦІЯ ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА
НОВА АКЦІЯ ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА Друк
Вівторок, 16 жовтня 2018, 08:39

Розпочалася робота по встановленню адресних табличок на будинках районного центру. Бригада волонтерів допомагає мешканцям Високопілля закріпити таблички на фасадах будівель, парканах, воротах. Вся робота виконується із погодженням господарів. ВСЕ - БЕЗКОШТОВНО! Також безкоштовно надається комплекс послуг: виготовлення пластикових табличок, забезпечення фіксуючими кріпленнями, встановлення. Цей комплексний проект є черговим подарунком мешканцям Високопільщини від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

Події передувала велика організаційна робота по вивченню соціальної сторони проблеми, збір підписів, звірка адрес, прізвищ господарів, тощо. За підрахункам лише 11% будівель нашого району мали хоча б якісь розпізнавальні знаки, що допомагали зорієнтуватися у їх адресній належності. А після того як у країні було оголошено декомунізацію і у нашому районі більше 30% вулиць змінили назву, то це взагалі звело справу нанівець. Не всі люди навіть знали на яких вулицях вони живуть. Добре, що над цим задумалися і в місцевих радах. Так, скажімо, Високопілля прикрасили вуличні покажчики.


Щоб допомогти у пошуках необхідної адреси мешканцям, гостям населеного пункту, а особливо спеціальним службам яких викликають у разі необхідності (швидка допомога, газова служба, поліція, служба надзвичайних ситуацій) було вирішено підійти до проблеми цивілізовано. Волонтери пройшли по вулицях і зібрали підписи бажаючих встановити нові пластикові таблички. Таких по населених пунктах виявилося від 79 до 93 %. Звичайно, що були й такі, хто не підтримав акцію. Це особиста справа кожної людини і до їх вибору та прийняття рішення було адекватне ставлення. Так само як і до того де саме господар вважає за потрібне прикріпити табличку. А можливо бажає за потрібне встановити її власноруч. Волонтери віддадуть табличку. Що стосується самої таблички, то вона сучасна, легка, виготовлена із пластику. На ній вказані назва вулиці, номер будинку, зображено герб громади (для Високопільської та Кочубеївської) або України (для решти сіл району), а також вказано назву замовника - Благодійний фонд Ігоря Колихаєва, який і фінансував цей масштабний проект. Передбачаючи запитання та домисли скептиків, відразу повідомимо, що макети табличок, їх форму, кольорову гамму (у кольорах держави) було попередньо погоджено з усіма головами місцевих рад. Ніякої "партизанщини". 
За перші дні встановлення табличок на вулицях районного центру відгуки були лише позитивні. Їх доцільність вже оцінили і відзначали дорослі та діти. Похвалили ідею і поштарки. 
Проект поетапний. Спочатку бригада волонтерів прикрасить "новинками" вулиці Високопілля, а потім новація пошириться районом. Вже надходять і нові заявки від бажаючих, від тих, хто не встиг замовити табличку для власної оселі вчасно, або ж був відсутнім коли проходило опитування. Прийом додаткових заявок буде проводиться в офісі Благодійного фонду Ігоря Колихаєва (вул. Визволителів, 55). Тут готові вислухати і Вашу думку, і пораду, і критику щодо цього заходу.

 

З повагою, Ігор Урбанський, представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва у Високопільському районі.

 

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1756522
CьогодніCьогодні1971
ВчораВчора3046
На цьому тижніНа цьому тижні1971
У цьому місяціУ цьому місяці77256
З початкуЗ початку1756522

Besthosting


Найпопулярніші