Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2018 року Рішення № 272 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під очисні споруди типу «Біотал-200»
Рішення № 272 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під очисні споруди типу «Біотал-200» Друк
Середа, 31 жовтня 2018, 13:57

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

Р І Ш Е Н Н Я

ХІV  сесії селищної ради VІI скликання

від 13 вересня  2018  року                                        № 272

 

 

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під очисні споруди типу «Біотал-200».

 

Враховуючи потреби населення смт Високопілля та з метою покращення екологічної обстановки в населеному пункті смт. Високопілля у відповідності до Генерального плану забудови смт. Високопілля та пропозицій та рекомендацій постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища з метою будівництва та розміщення очисних споруд типу «Біотал-200», згідно статей 12, 22, 65, 66 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. 1. Надати Високопільській селищній раді дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення із земель комунальної власності , для розміщення для будівництва та розміщення очисних споруд типу «Біотал-200», що розташована в межах населеного пункту на території смт.Високопілля Високопільського району Херсонської області по вул.Гагаріна між лікарнею та школою, орієнтовною площею – 0,0650 га, з цільовим призначенням - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
  2. 2. Передбачити  при розробці проекту відведення земельної ділянки охоронну зону навколо очисних споруд типу « БІОТАЛ-200».
  3. 3. Після погодження вище вказаного проекту землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення.
  4. 1. Подати погоджений проект землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру до Високопільської селищної ради на затвердження.
  5. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

Селищний голова                                     Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1510907
CьогодніCьогодні1748
ВчораВчора2324
На цьому тижніНа цьому тижні4072
У цьому місяціУ цьому місяці75269
З початкуЗ початку1510907

Besthosting


Найпопулярніші