Skip to content
Додому Спорт Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства серед дівчат та юнаків
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства серед дівчат та юнаків Друк
Четвер, 08 листопада 2018, 06:47

03-04 листопада у смт Лазурне Скадовського району відбулося справжнє спортивне дійство для молоді. Урочисто  відкрито  легкоатлетичну  арену Центру Олімпійських видів спорту «Прибережний».

На відкриття арени завітали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул,    голова  правління «Механічного заводу» й інвестор проекту Андрій Путілов, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та інші високопоставлені особи України та області.  Це будівництво стало можливим завдяки фінансуванню зі сторони бізнесу, а не державного бюджету. Ця база слугуватиме як спорту вищих досягнень, так і дитячому спорту.  Стадіон буде сертифікований згідно з міжнародними стандартами, тут можна буде проводити офіційні змагання й офіційно фіксуватимуться всі результати й рекорди.

У цей же день на стадіоні стартували і перші легкоатлетичні змагання – Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства серед дівчат та юнаків. На змагання приїхали більше 300 спортсменів з різних куточків України: Київська , Одеська, Миколаївська, Волинська, Дніпропетровська, Сумська, Черкаська, Полтавська, Херсонська області.  У складі Херсонської  легкоатлетичної збірної  брали участь і наші вихованці КЗ «Високопільська ДЮСШ». Керівництво  об′єднаної  територіальної громади  підтримало запрошення обласної федерації легкої атлетики щодо участі наших найкращих спортсменів у Всеукраїнських  змаганнях з легкоатлетичного  багатоборства.

Нашу дитячо-юнацьку  спортивну школу представляли: Дмитро Гарбуз, Олександр Старостін, Антон Онопа, Світлана Тарнавська (Високопільська СШІ ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» ХОР), Юлія Чигор, Олександр Шикуло

 

 

КЗ «Високопільський ОЗЗСО», які  вперше були на таких змаганнях, бігли поряд  з найкращими спортсменами України, побачили та ознайомились з  сучасним легкоатлетичним інвентарем та обладнанням,  побачили, як працюють суддівські бригади з окремих видів спорту.

Попри не надто комфортні в порівнянні з конкурентами з інших областей та районів умови для тренувань, високопільські спортсмени не перестають дивувати   своїх наставників.

Оптимізм, сміливість та бажання  змагатись   відкинули усілякі передстартові хвилювання у наших спортсменів. Світлана Тарнавська на дистанції 400м і у своєму забігу була першою, в підсумку посіла десяте місце (І юнацький  розряд) ,  Юлія Чигор  на дистанції 1500м посіла  9 місце (ІІ юнацький розряд), Антон Онопа  на дистанції 800м став 7-й (ІІ юнацький розряд), Дмитро Гарбуз (І юнацький розряд), Олександр Шикуло (ІІ юнацький розряд) на дистанції 1500м посіли 7 та 8 місця, Олександр Старостін у стрибках у довжину посів 6 місце (ІІ юнацький розряд).  Хочеться зауважити, що високопільська команда  єдиною із об′єднаних громад,  яка предствляла Херсонську область на цих змаганнях.  Незважаючи на прохолодну погоду час  проведений на новому стадіоні  пролетів непомітно. Як це буває у спорті – хтось переміг, інший програв, хтось задоволений, дехто розчарований. Але досвід, який отримали наші легкоатлети став для них незабутній.    Добрі  емоції і переконання, що фізкультура та спорт – це здоров’я, спілкування, відпочинок.

Неля Бреславець

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2760227
CьогодніCьогодні881
ВчораВчора1426
На цьому тижніНа цьому тижні881
У цьому місяціУ цьому місяці881
З початкуЗ початку2760227

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші