Skip to content
Додому Спорт Мудрі шахи та енергійний футзал
Мудрі шахи та енергійний футзал Друк
П'ятниця, 16 листопада 2018, 06:15

Про соціальну значущість шахів на Високопільщині, їх зростаючої популярності можна судити за такими   аргументами як створення районної федерації шахів (голова Урбанський І.А.), яка популяризує і пропагує цю мудру гру. Підтвердженням цьому є проведення федерацією шахів  протягом року різноманітних змагань, турнірів, Кубків.  Шахи стають все більш серйозним заняттям величезної кількості людей і допомагають становленню   у будь-якому середовищі, сприяючи гармонійному розвитку особистості. Змагання з шахів також включено у  селищну Спартакіаду школярів, які відбулися  09 листопада 2018 року на базі Високопільської школи. У  змаганнях взяло участь 6 дівчат та 8 юнаків із Високопільської, Малошестірнянської школи та ВСШІ «Обдарованість» ХОР.

Серед  юнаків сенсації не відбулося – перше місце виборов Назар Назаренко, друге місце зайняв Максим Пуценко із ВСШІ «Обдарованість» ХОР, на сьогодні найсильніший дует серед школярів, третє місце посів Дмитро Святинюк із Малошестірнянської школи.

У змаганнях серед дівчат найсильнішою стала Вікторія Прополя (ВСШІ «Обдарованість» ХОР), друге місце виборола шахістка Аліна Іощенко (Малошестірнянська школа), третьою стала Дар′я Веретельник із Високопільської школи.  У загальнокомандному заліку І місце та Кубок  виборола команда із ВСШІ «Обдарованість» ХОР, на другу сходинку піднялися шахісти із Високопільської школи, третє місце за малошестірнянськими школярами. Усі учасники шахових змагань пригощались солодкою водою, печивом та цукерками, спонсором «солодкого столу» став фонд Ігоря Колихаєва.

В цей день також у рамках спартакіади було проведено першість з футзалу, який стає все більш популярним видом спорту. Серед команд старшої вікової групи впевнену перемогу святкували футзалісти із  ВСШІ «Обдарованість» ХОР. У змаганнях молодшої групи найкращий показник був у хлопчаків із Високопільської школи: дві переконливі перемоги та одна нічия.  Футзалісти  із  ВСШІ «Обдарованість» ХОР одну зустріч виграли, а дві гри зіграли унічию, вони на другому місці. Третє місце посіли хлопці із Малошестірнянської школи. Найкращими гравцями першості визнано Дмитра Гарбуза та Іллю Козельського.

Неля Бреславець

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2760345
CьогодніCьогодні999
ВчораВчора1426
На цьому тижніНа цьому тижні999
У цьому місяціУ цьому місяці999
З початкуЗ початку2760345

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші