Skip to content
Додому Новини селища Афганістан - пам'ять і вічний смуток
Афганістан - пам'ять і вічний смуток Друк
Вівторок, 19 лютого 2019, 05:53

3 кожним роком все далі і далі  історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, яка тривала 3340 днів, майже 10 років.  Але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і вірності військовому обов'язку синів своєї Батьківщини.

15 лютого 1989 року останній радянський солдат перетнув Хайратонський міст через Аму-Дар’ю і назавжди покінчив з неоголошеною війною в Афганістані.

14 лютого з нагоди 30- річчя виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Комунальним закладом «Високопільська центральна бібліотека» (Співак Т.М.)  сумісно з краєзнавчим музеєм (Бібік К. М.) для учнів 11 класу КЗ «Високопільська ЗОШ I- III ступенів» (кл. кер. Верещагіна І.Г.) проведено урок мужності «Афганістан - пам'ять і вічний смуток».

На зустріч було запрошено учасника бойових дій, голову Високопільської районної організації Української спілки воїнів Афганістану та воїнів – інтернаціоналістів Чиж В.А., його заступника Плужник В.В. та учасника бойових дій в Афганістані Руденко Г.Г.,які поділилися спогадами про події в Афганістані,розповіли про цінність людського життя і миру в країні, цінність чоловічої дружби та вірність військовому обов'язку. А   молодому поколінню побажали любити Батьківщину та бути вірними  її захисниками .

 

 

 

Додати коментар


 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1943897
CьогодніCьогодні1126
ВчораВчора2502
На цьому тижніНа цьому тижні18133
У цьому місяціУ цьому місяці54944
З початкуЗ початку1943897

Besthosting


Найновіше