Skip to content
Додому Безпека життя З 2019 року скасовано звіт по використанню коштів Фонду
З 2019 року скасовано звіт по використанню коштів Фонду Друк
Вівторок, 26 лютого 2019, 06:03

Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою  втратою  працездатності  та  витратами,  зумовленими похованням (за формою Ф4-ФСС з ТВП),  скасовано з 2019 року. Відповідне рішення прийняте правлінням Фонду соціального страхування України 12 грудня 2018 року. Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 18.01.2011 р. № 4 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»,  якою регламентується подача зазначеної звітності за формою Ф4-ФСС з ТВП, втратила чинність у 2019 році.

Щоквартальний звіт по використанню коштів Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП страхувальники (роботодавці) одноразово подали за підсумками 2018 року у січні 2019 року.

 

Таке рішення затверджено з метою скорочення та уніфікації звітності страхувальників по коштах Фонду та підвищення прозорості системи соціального страхування. Водночас, не йде мова про скасування контролю за обігом страхових коштів. Починаючи з 1 жовтня, діє нововведення, відповідно до якого страхувальники, які відправляють до Фонду заяви-розрахунки та отримують за ними фінансування, упродовж місяця подають у відділення Фонду повідомлення про виплату коштів своїм співробітникам. З того ж періоду діє нова розширена форма заяви-розрахунку, до якої включено колонки щодо страхового стажу, серії та номеру листка непрацездатності тощо. Обидва документи можна подати в електронному вигляді, заключивши при цьому відповідний договір. Тобто контроль за виплатою матеріального забезпечення працюючим залишається, скасовується зайва бюрократія і дублювання норм. У 2019 році встановлено нову спрощену форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду. Документом об’єднано звіти про заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. Нова форма звітності прийнята з метою оптимізації і передбачає скорочення на 48 показників. Тож починаючи з І кварталу 2019 року звітність до Фонду будуть подавати лише ті страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів.

 

Начальник Бериславського відділення
управління ВД ФССУ в Херсонській області                                                               С.В.Діденко

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2201494
CьогодніCьогодні2437
ВчораВчора2779
На цьому тижніНа цьому тижні11811
У цьому місяціУ цьому місяці39759
З початкуЗ початку2201494

Besthosting


Найпопулярніші