Skip to content
Додому Спорт Найкращі у пляжному волейболі та гирьовому спорті
Найкращі у пляжному волейболі та гирьовому спорті Друк
Понеділок, 11 березня 2019, 06:45

28 лютого у спортивній залі КЗ «Високопільський ОЗЗСО» відбулись селищні змагання з пляжного волейболу,  у яких взяли участь команди юнаків та дівчат чотирьох навчальних закладів: Високопільська, Малошестірнянська, Нововознесенська школи, ВСШІ «Обдарованість» ХОР.

Пляжний волейбол багато чим відрізняється від класичного волейболу.. Тут інші правила прийому м’яча, розміри майданчику менші, та багато інших нюансів, які потрібно пам’ятати і враховувати. На перший погляд гра здається несерйозною, але з часом вона стала дуже популярною, її навіть перевели в розряд професійних ігор, удостоїли змаганнями на Олімпійських іграх.

Команди зіграли по три гри за коловою системою. Дівчата (Лідія Корнієнко, Анна Колєснік, Наталя Бойко, Катерина Линник) та юнаки (Владислав Квітко, Кіріл Етюк, Ярослав Федоров, Денис Марчук)  із ВСШІ «Обдарованість»  впевнено  виграли  усі ігри і посіли  перше місце , друге місце вибороли юні «пляжники»  із  Високопільської школи, третє місце за малошестірнянськими  волейболістами.

Також в цей день  визнано найкращих гирьовиків  серед  учнівської молоді Високопільської громади. Гирьовий спорт на  Високопільщині   не користується великою популярністю,  але змагання з цього виду спорту все ж таки було  включено  у відкриту Спартакіаду школярів Високопільської селищної ради для популяризації  силового виду спорту.  Наші юні спортсмени  демонструють високі   результати  на обласних аренах і хотілось, щоб вчителі фізичного виховання приділяли більше уваги на уроках    силовим елементам та вправам.  При цьому вправи з гирями давно вважалися прекрасним силовим шоу. Власне вид спорту і зародився з розважального видовища. Силачі з гирями спочатку виступали в цирку та на ярмарках, а вже потім ця діяльність переросла у спорт.

14 юнаків  взяли участь у змаганнях. П′ять  учасників піднімали гирю вагою 24 кг та дев′яти  учням підкорилася вага у 16 кг.

Гиря – 24 кг: І місце – Старостін Олександр («Обдарованість»);

ІІ місце – Лаврович Ігор (Високопільський ОЗЗСО);

ІІІ місце – Сундуков Едуард  («Обдарованість»).

 

Гиря – 16 кг: І місце – Осипенко  Сергій (Високопільський ОЗЗСО);

ІІ місце – Чорноус  Владислав («Обдарованість»);

ІІІ місце – Маловічко Сергій  («Обдарованість»).

 

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2760212
CьогодніCьогодні866
ВчораВчора1426
На цьому тижніНа цьому тижні866
У цьому місяціУ цьому місяці866
З початкуЗ початку2760212

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші