Skip to content
Про невідворотність Друк
Четвер, 20 червня 2019, 05:30

Ще у липні 2017 року Міністерство екології та природних ресурсів України закінчило роботу над "Національною стратегією поводження з відходами", в якій детально прописано проблему поводження зі сміттям в Україні та заходи для її вирішення. Якщо узагальнити, то суть цієї стратегії передбачає наступні заходи:

 

  • - запобігання утворенню відходів;
  • -  збирання, перевезення, сортування, зберігання, оброблення, перероблення,     утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення віходів;
  • - контроль за цими операціями, облаштування та підтримка належного стану об’єктів, на яких здійснюються всі вищевказані операції.

 

І, згідно з Положенням про Міністерство регіонального розвитку, за виконання заходів цієї стратегії  та дотримання Закону України "Про відходи" відповідальними є органи місцевого самоврядування, а отже МИ з ВАМИ, шановні громадяни, всі разом і кожний особисто.

Ясна річ, що для повного вирішення такої надважливої проблеми, як утилізація сміття, потрібна і реальна зацікавленість на державному рівні і деякий час. Але головне, що ми повинні пам’ятати – цивілізоване поводження з відходами не чиясь примха, а життєва необхідність, продиктована реаліями сьогодення. Організоване вивезення відходів є першим кроком на шляху до вирішення цієї проблеми. І    Високопільська селищна рада, незважаючи на несприятливі умови, рік тому, зробила цей крок на зустріч впорядкованості та екологічній безпеці громади. Прийшов час  і кожному з нас зрозуміти, що втілення в життя «Національної стратегії поводження з відходами» є хоч і непростим, але невідворотним процесом, який не омине жодного з нас, ні за яких обставин. І чим раніше ми це усвідомимо, тим скоріше Високопілля стане екологічно безпечною, чистою та затишною домівкою для нас, наших дітей та онуків.

А для тих, хто ще не усвідомив всієї важливості проблеми, мусимо в черговий раз нагадати, що укладання договору на вивіз сміття є обов'язковим для всіх. Відсутність же такого договору  у фізичної особи, юридичної особи чи підприємця є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Високопільської ОТГ, і тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від від 340грн. до 1360 грн. (ст.152 КУпАП).

Уникнути порушення Законів України і внести свою частку в загальну справу покращення екологічної безпеки  Високопільщини, можна, оформивши «Договір на надання послуг з поводження з побутовими відходами» з КП «Високопільський комунсервіс».

З надією,
відділ ЖКГ, комунальної власності,
архітектури та містобудування
Високопільської селищної ради

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2767264
CьогодніCьогодні941
ВчораВчора2230
На цьому тижніНа цьому тижні7918
У цьому місяціУ цьому місяці7918
З початкуЗ початку2767264

Besthosting


Найпопулярніші