Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2019 року Рішення № 537 Про укладення контракту з директором КЗ «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості»
Рішення № 537 Про укладення контракту з директором КЗ «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» Друк
Четвер, 11 липня 2019, 16:09

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

 

Р І Ш Е Н Н Я

ХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання

Від 11 липня  2019 року                                         № 537

Про укладення контракту з директором
КЗ «Високопільський центр дитячої та 
юнацької творчості»

          Заслухавши звіт  директора комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» Теницького О.М. сесія селищної ради зазначає, що діяльність комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» здійснюється відповідно до норм чинного законодавства та Статуту закладу. 
           Відповідно до  пункту четвертого статті 65 Господарського кодексу України, статей 21,22, 23, 24 Кодексу законів про працю України, частини другої пункту другого статті 25 Закону України «Про освіту», пункту третього статті 21, пункту другого статті 23 Закону України «Про позашкільну освіту»,                                       Постанови Кабінету Міністрів України   від 19 березня 1994 року № 170 «Про впорядкування застосування контрактної форми трудового договору», керуючись статею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт директора комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» Теницького Олександра Миколайовича про роботу закладу відповідно до Статуту прийняти до відома (додається).
  2. Доручити селищному голові укласти контракт з                                         Теницьким Олександром Миколайовичем про призначення його на посаду директора комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» 08 серпня 2019 року строком на 5 років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

 

Селищний голова                                                       Р.М. Застава

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ВИСОКОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ

ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

 

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

Теницького Олександра Миколайовича

про  виконання умов контракту

за період з  08.08.2014 р. по 08.08.2019 р.

2019 рік

 

 

 

ШАНОВНІ ПРИСУТНІ!

 

Дозвольте мені сьогодні представити на ваш розгляд звіт про виконання умов контракту (термін дії з 08.08.2014 - 08.08.2019 року) та основні  аспекти моєї діяльності на посаді директора  комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради Херсонської області нині комунальний заклад «Високопільський  центр дитячої та юнацької творчості».

Діючий контракт укладено відділом освіти Високопільської районної державної адміністрації зі мною, громадянином Теницьким О.М. директором комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості», на виконання рішення LI сесії Високопільської районної ради VI скликання від 06.06.2014 року № 735 «Про затвердження Порядку призначення та звільнення керівників закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Високопільського району».

Комунальний заклад «Високопільський Центр дитячої та  юнацької творчості» є комплексним закладом позашкільної освіти, складовою частиною єдиної системи освіти району, який здійснює навчання та виховання дітей, підлітків і юнацтва у вільний від навчання час.

Як директор Центру,  у своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положенням «Про позашкільний навчальний заклад», постановами Кабінету Міністрів України,  рішеннями та розпорядженнями селищної ради,  іншими нормативно-правовими актами  та  Статутом закладу.

За звітний період згідно контракту  здійснював управління  ЦДЮТ, забезпечував його ефективну діяльність, реалізовував державну політику в сфері позашкільної  освіти, організовував виробничо-господарську, соціально-побутову, фінансову та іншу діяльність. Проводив  роботу  по розвитку, зміцненню та збереженню матеріально-технічної бази закладу.

Представляв  заклад в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, в установах, підприємствах та організаціях різних форм власності.

Проводив роботу з колективом закладу по формуванню  професійного і сумлінного виконання кожним своїх обов’язків, творчого підходу до роботи, вихованню  учнів і забезпеченню кінцевого позитивного результату.

В закладі і на кожному робочому місці створені належні умови праці, навчання та виховання учнівської молоді відповідно до вимог законодавства України.

1.  Організація освітнього процесу.

 

Організація освітнього процесу в Центрі здійснювалася на підставі “Положення про позашкільний навчальний заклад”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.05.2006 р. № 419.

Юридичною підставою для здійснення освітньої діяльності є наявні установчі документи навчального закладу: Статут комунального закладу «Високопільський центр  дитячої та юнацької творчості»   затверджений рішенням ІV сесії VIІ скликання Високопільської   селищної ради № 60 від  22 грудня 2017  року, Правила внутрішнього трудового розпорядку, колективний договір,  посадові обов’язки  працівників Центру, законодавство України та інші нормативні акти, що регламентують роботу ЦДЮТ.

Засновником закладу є Високопільська селищна рада.

ЦДЮТ належить до спільної власності територіальних громад Високопільського району Херсонської області і за своєю організаційно-правовою формою належить до комунальної власності. У своїй  діяльності заклад безпосередньо підпорядкований Високопільській селищній раді.

Освітній заклад є юридичною особою, має печатку, штамп, самостійний баланс, розрахункові рахунки в територіальних органах Державного казначейства.

Місцем розташування ЦДЮТ є приміщення за адресою:

смт. Високопілля, вул. Визволителів буд.108.

Оскільки заклад не має власного приміщення, було укладено договір оренди нерухомого майна: між Державною установою «Херсонський обласний центр Держсанепідслужби України» та  комунальним закладом «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості».

Згідно Договору комунальному закладу «Центру дитячої та юнацької творчості» було передано в оренду приміщення, яке складається з приміщень загальною площею 320, 2 кв.м. (частково перший та другий поверхи).

Навчальний заклад орендує ще одне приміщення в комунальному закладі «Високопільський районний краєзнавчий музей», для використання його під заняття з хореографії, загальною площею 40,9 кв.м.

Приміщення і споруди Центру обладнані відповідно до діючих нормативів і санітарних норм та експлуатуються згідно з вимогами охорони праці, правил пожежної безпеки і санітарно-гігієнічних норм.

Однією із важливих проблем нашого освітнього закладу – є  придбання власного приміщення для організації роботи гуртків з актовою та хореографічною залами.

Спільно з Високопільською  селищною радою та Високопільською районною державною адміністрацією були надіслані листи до Міністерства охорони здоров’я України та Державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України», щодо передачі цілісного майнового комплексу колишньої Високопільської районної санітарно-епідеміологічної станції, з державної власності до комунальної власності Високопільської об’єднаної територіальної громади.

Для вирішення цього питання я разом  з головою районної державної адміністрації Старух С.В. були в Міністерстві охорони здоров’я України на співбесіді з Лісовським Вадимом Борисовичем, який безпосередньо займається питанням передачі державного майна в комунальну власність. Бесіда пройшла позитивно. Відповідь очікується.

На початку минулого навчального року при підготовці до осіньо-зимового періоду при перевірці опалювальної системи вийшов з ладу газовий котел, який потребував  заміни. Так як розпочався опалювальний сезон температурний режим в закладі не відповідав нормам. Профінансувати придбання котла селищна рада не мала змоги, в зв’язку з тим, що приміщення не належить до комунальної власності.

Мною було прийнято рішення придбати котел за власні кошти та встановити його, що дало змогу вчасно розпочати опалювальний сезон. Дякуючи голові благодійного фонду Ігорю Колихаєву, у грудні місяці кошти були повернуті.

Цілі, завдання та зміст діяльності комунального закладу         «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» спрямовані  на виконання основної освітянської мети,  а саме на  розвиток здібностей і обдарувань дітей та учнівської  молоді у сфері освіти, науки, культури,  фізичної культури і спорту, технічної та іншої творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації,  подальшої самореалізації та  професійної  діяльності.

Для здійснення освітньої діяльності та результативності навчально-виховного процесу у 2017 році  ЦДЮТ  успішно  пройшов атестацію. 

 

  1. 2. Кадрове забезпечення закладу

Заклад укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Протягом навчальних років з 2014 по 2019 рр. вакансії педагогічних працівників закривалися до початку навчального року.

У 2018/2019 навчальному році освітній процес у ЦДЮТ здійснювали   11 основних педагогічних працівників (адміністрація закладу - 3 чол. директор, завідувач методичного   відділу, завідувач організаційно-масового відділу та 8 керівників гуртків). Їх освітній рівень:

повну вищу освіту мають – 8 чол., неповну вищу –3.

Обслуговуючий персонал –  3 чол. (2 охоронники, прибиральник службових приміщень), звукорежисер, бухгалтер.

У закладі проводиться навчально-виховна, інформаційно-методична, організаційно-масова робота.

На початок навчального року складено акт готовності Центру до нового навчального року, який погоджений санітарно-епідеміологічною службою та пожежним наглядом.

Трудовий розпорядок у ЦДЮТ визначається правилами внутрішнього розпорядку, який щороку затверджується наказом.

Освіта в закладі здійснювалась  за основними  напрямками  діяльності:

-         художньо-естетичним, науково-технічним, декоративно-ужитковим, еколого-натуралістичним, фізкультурно-спортивним.

У 2018-2019 навчальному році позашкільною освітою було охоплено 372  вихованців віком від 5-ти до 18-ти років. 276 учнів молодших та старших класів КЗ «Високопільський опорний заклад загальної середньої освіти», 65 - учнів КЗ «Високопільська спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» ХОР   та    31  вихованців дитячого садка.

Протягом п’яти років в закладі вдалося зберегти  мережу гуртків, слід відмітити, що найбільше - художньо-естетичного – 20 та науково-технічного -  6 напрямів.  У порівнянні з минулим навчальним роком в закладі збільшилась  кількість дітей на 41 вихованця, що свідчить про  збереження    контингенту вихованців.

Відповідно до Положення про позашкільний навчальний  заклад та Статуту середня наповнюваність груп гуртків становить 10-15 вихованців.

Зарахування до гуртків здійснюється наказом директора по  закладу на підставі заяви батьків на безконкурсній основі.

Основні профілі гуртків: вокально-естрадні, хореографічні,  театральні, ляльковий, початкове технічне моделювання, авіамоделювання, автомоделювання, дизайн, судномоделювання, флористика, художня вишивка, іграшки, ліплення, сувеніри,  живопис, молодіжний клуб «Модерн», більярдний.

Планування діяльності  в Центрі велося згідно річного плану роботи.

Зміст роботи гуртків та освітній процес у закладі здійснювався за типовими навчальними планами та освітніми  програмами,  рекомендованими Міністерством освіти і науки України. Реалізація навчального плану проводилася за 27 програмами. Програми гуртків були виконані в повному обсязі.

Освітній процес у закладі відбувався  за трьома рівнями навчання:

початковим – 6 груп, основним - 19 груп, вищим – 2  групи.

Навчання та виховання у Центрі здійснювалося                    диференційовано (відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців,  з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров'я) з використанням   різних організаційних форм роботи: заняття, гурткова робота, клубна робота, лекції, індивідуальні заняття, семінари, вікторини, конкурси, концерти,  змагання,  репетиції, практична робота  та інші.

Відповідно до річного плану роботи ЦДЮТ протягом навчального року адміністрацією закладу проводився плановий контроль за набором дітей в гуртки початкового рівня, комплектацією та формуванням груп основного та вищого рівнів, відвідуванням вихованцями занять, вивчення роботи гуртків закладу.

Важлива роль у фаховому зростанні педагога, покращенні  якості освіти, безперечно, належить організації методичної роботи.

Адміністрацією та методичною службою ЦДЮТ проведено роботу  щодо підвищення рівня освітнього процесу  в закладі через створення умов для зростання професійної компетентності педагогів, в тому числі через систему курсів підвищення кваліфікації та атестацію педагогічних працівників, проведення семінарів, практикумів, майстер-класів, індивідуальних консультацій.

Щорічно для підвищення професійного рівня педагогів проводилися планові засідання педагогічних рад та наради при директорові, на яких були розглядалися  питання щодо освітнього процесу, методичної роботи, підсумків навчально-виховної діяльності за семестрами, господарської діяльності, аналізувався стан організації і проведення занять з вихованцями та рівень теоретичних знань і практичних умінь вихованців.

Атестація педагогічних кадрів є одним з основних засобів стимулювання професійної майстерності педагогів. Відповідно до перспективного плану атестації педагогічних працівників  за 5 років 10 педагогічних працівників атестовано на відповідність займаній посаді, підвищенні тарифні розряди.

Адміністрація і профспілковий комітет подавали клопотання про  нагородження  педагогічних працівників, так протягом останніх п’яти років  були нагороджені 15 чол. подяками, грамотами, дипломами відділу освіти Високопільської районної державної адміністрації, Херсонського управління освіти, науки та молоді, Високопільської районної державної адміністрації та районної ради, Високопільської селищної ради.

Належна увага приділялася питанню популяризації діяльності ЦДЮТ та висвітлення її результатів в засобах масової інформації. Матеріали про досягнення вихованців та педагогів закладу систематично друкувалися на шпальтах місцевих періодичних видань – «Високе поле».

Якісним показником роботи ЦДЮТ, виконання навчальних планів і програм  є участь обдарованих вихованців Центру у заходах різних рівнів: районних, обласних, Всеукраїнських, міжнародних  концертів, фестивалів, конкурсів, змагань, оглядів, виставок.

Вихованці Центру постійно поповнюють Банк талановитих та обдарованих дітей закладу, в 2018/19 році банк налічував 102 чол. з яких 99 – переможці районних, обласних конкурсів, виставок, фестивалів і 52 переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Згідно соціальному паспорту закладу Банк даних пільгових категорій дітей налічує 110 вихованців.

Протягом звітного періоду вихованці ЦДЮТ приймали активну  участь у 128 районних, 97 обласних, 15 Всеукраїнських, 12 Міжнародних конкурсах і досягли таких результатів: (останні 2 роки)

 

 

Кількість заходів

Кількість учасників

Кількість перемог

2017/2018

2018/2019

2017/2018

2018/2019

2017/2018

2018/2019

Міжнародні

3

4

46

81

21

25

Всеукраїнські

4

5

57

74

18

27

Обласні

18

21

71

83

44

56

Районні

24

26

484

574

38

43

Всього

49

56

656

812

121

151

 

Всього в конкурсах вихованцями ЦДЮТ отримано 520 перемог.

 

Фінансово-господарська діяльність та матеріально-технічна база

 

Фінансово-господарська діяльність Центру здійснюється на засадах державної політики в галузі освіти і відбувається за рахунок коштів місцевого бюджету згідно з кошторисом з дотриманням нормативів.

Бухгалтерський облік здійснюється через бухгалтерію ЦДЮТ та бухгалтерію Високопільської  селищної ради.

В плані роботи Центру кожен рік плануються заходи щодо фінансово-господарської діяльності, які мають конкретний характер, визначено терміни їх виконання.

Адміністрація закладу постійно працює щодо вдосконалення матеріально-технічної бази ЦДЮТ.

В закладі для організації роботи гуртків обладнано 9 навчальних кабінетів, кабінет директора, методичний кабінет, виставочний зал в якому розміщена  постійно-діюча виставка робіт вихованців закладу, кабінет звукорежисера та бухгалтера.

Налагоджено водопостачання: придбана насосна станція. Частково облаштовано дитячий спортивний майданчик. Облаштовано парковку для велосипедів.

Заклад забезпечений сучасним обладнанням: комп’ютерами, аудиоапаратурою. Підключено мережу Інтернет до кабінетів.

Протягом  звітного періоду 2014 - 2019 років за бюджетні кошти ЦДЮТ було придбано:

-   лобзиковий станок, електро дрель,

-   8 радіо-мікрофонів,

-   3 ноутбука,

-   принтер струйний «Canon»,

-   сценічний одяг;

-         декорації та інше.

-         ремонт дзеркальної зали та приміщення гуртків «Хореографії» (фарбування стін та вікон, придбання та монтаж світильників денного освітлення, придбання гардин, обладнання вішалок, тощо);

-         матеріал для пошиття костюмів;

-         придбання матеріалів для виготовлення моделей, експонатів тощо.

Велику фінансову підтримку надають батьки вихованців закладу, приймають участь у поповнені та розвитку матеріально-технічної бази закладу. Всі внески мають виключно добровільний характер.

Завдяки цим коштам вихованці мають змогу приймати участь у конкурсах, фестивалях, виставках різних рівнів (особливо  – проїзд до місця проведення заходів, пошиття костюмів).

Особливістю роботи з батьківським колективом у закладі, є постійна і тісна співпраця батьків з педагогами й вихованцями.

Традиційними є співпрація Центру з освітніми закладами Високопільською спеціалізованою школою-інтернат «Обдарованість», комунальним закладом «Високопільський опорний заклад загальної середньої освіти», дитячий ясла-садок «Барвінок» та структурними підрозділами, такими як: комунальний заклад «Високопільський центр культури та дозвілля», відділ культури молоді та спорту на базі яких проходять тематичні заходи за участі наших вихованців. Центр тісно співпрацює з органами державної влади та місцевого самоврядування.

В закладі ведеться певна робота зі спонсорами. Прикладом є співпраця з благодійним фондом Ігоря Колихаєва, яким для роботи гуртків подаровано ноутбук та принтер ЕPSON, сценічний одяг, здійснена підписка працівникам закладу на періодичне видання «Високе поле».

Все це дає змогу забезпечувати функціонування «ЦДЮТ»,  як профільного позашкільного навчального закладу. Усі навчальні кабінети закладу укомплектовані необхідним обладнанням, інструментами, матеріалами, реквізитом та меблями для проведення гурткових занять відповідно до навчальних програм та профілю гуртків.

Виходячи з вищезазначеного, стан фінансово-господарчої діяльності протягом 2014/2019 р.р. можна вважати задовільним. Проте робота щодо зміцнення та поліпшення умов навчально-виховного процесу ще потребує вдосконалення.

Узагальнюючи вищезазначене хочу відмітити, що в своїй роботі  орієнтую колектив на досягнення максимальних результатів і показників.

Я  вдячний своєму колективу за увагу, підтримку і солідарність в роботі, за розуміння та повагу як до людини і керівника.

Усвідомлюючи роль позашкільного закладу у формуванні якісного освітнього середовища, спільно з педагогічним колективом ЦДЮТ, прагнемо сформувати для підростаючого покоління такий освітній простір, у якому кожна дитина зможе знайти своє місце та реалізувати свій творчий потенціал.

 

Ми впевнені, що творчі здобутки наших дітей є безмежними і попереду на них чекає ще багато сходинок  успіху!

 

Бажаю всім присутнім здоров’я, любові, добра та  сімейного  затишку!

 

Дякую всім за увагу!

 

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2770146
CьогодніCьогодні1718
ВчораВчора2105
На цьому тижніНа цьому тижні10800
У цьому місяціУ цьому місяці10800
З початкуЗ початку2770146

Besthosting


Найпопулярніші