Skip to content
Додому Кронау-Фест Регіональний фестиваль «Кронау-фест» на етапі підготовки
Регіональний фестиваль «Кронау-фест» на етапі підготовки Друк
Четвер, 08 серпня 2019, 05:49

Ярмарки, фестивалі – це яскраві події, які об’єднують громаду, створюють атмосферу свята. Така непересічна подія у нас, як регіональний фестиваль німецької та української культури «Кронау-фест», який відбудеться 14 вересня має на меті  привернути увагу, як тих, хто цінує мистецтво і історію двох народів, так і тих, хто цікавиться туризмом, задля відкриттям нових вражаючих місць в Україні. І це справді надихає організаторів: Високопільську селищну раду, управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонський обласний центр народної творчості, Високопільську районну державну адміністрацію,  Херсонський міський Центр німецької культури та ділового співробітництва.

Відділ соціальної інфраструктури Високопільської селищної ради узяв участь у проекті міністерства культури «Маленькі міста-великі врження» і здобув перемогу, збільшивши бюджет фестивалю. Це значимий вклад для комфортного перебування гостей і якісного облаштування сцени, розважальних локацій фестивалю. Селищною радою виділено кошти на поточний ремонт Центру культури і дозвілля. Ведуться роботи з покращення інфраструктури селища в цілому.  Історичні пам’ятки і місця приводяться до порядку. Нам допомагають компетентні у справах організації та проведення масових заходів спеціалісти. І це тільки частина підготовки до втілення нашої спільної мрії – мати свій впізнаваний, масштабний захід. За новими враженнями, друзями,  «себе показати і на інших подивитися» їдуть до нас гості, учасники колективів художньої творчості. Вони завжди хочуть скуштувати смачну «місцеву страву», поцікавитися культурною спадщиною, придбати «місцеву продукцію». І все це створює плацдарм для творчості у всіх напрямках.

 

У програмі фестивалю плануються  різноманітні локації: історико-краєзнавча з компетентними екскурсоводами, які проводитимуть екскурсії  цікавими історичними місцями; лаунч-зона з розвагами для родин з дітьми; спортивна; виставкова ярмарка декоративно-прикладного мистецтва; виставка –ярмарка «Алея національних страв».

На головній сцені гостей фестивалю розважатимуть знаменитий сучасний гурт, а  також колективи художньої самодіяльності з усіх куточків області і за її межами. Також планується виставка картин етнічних німців. Можна сказати, що кулінарне мистецтво тісно пов’язане з образотворчим. У Високопіллі багато гурманів національних кухонь, які вже перелистують рецепти традиційних і німецьких страв, що представлятимуть на «Алеї національних страв». Алея діятиме паралельно з виставкою-ярмаркою декоративно-прикладного мистецтва. Майстри і майстрині також «не дрімають». Вони придумують і виготовляють цікаві сувеніри, щоб відвідувачі могли придбати їх для друзів, на згадку про фестиваль «Кронау-фест». До речі, ярмаркувати – це стародавня традиція нашого селища. Тричі на рік починаючи з 1870 року, в поселені Кронау, проводилися ярмарки.

Щодо наших гостей, які виявлять бажання залишитися ще на день, то пропонуємо жителям Високопілля запросити їх до своїх  «зелених садиб». Це зручно для гостей – колоритно, недорого. Господар також «не в мінусах», має за це хоч невеличкий, проте підробіток.

Ми відносно молода громада. Але намагаємося формувати у всіх жителів відчуття причетності до єдиної спільноти, яка поділяє відповідальність за розвиток території. І добре, що є бажаючі стати партнерами фестивалю і помічниками. Це місцеві підприємці і громадяни селища, яким не на словах хочеться, щоб про нас говорили з позитивом і захватом. А тім, що говорять, що дороги погані, ми бідні і ні на що не спроможні теж можна сказати  - спасибі, бо то є стимул для активізації. Усе це справді надихає і рухає. Долучаймося і будьмо активні у спільній справі.

Оркомітет регіонального фестивалю

Німецької та української культури «Кронау-фест» .

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2772322
CьогодніCьогодні1183
ВчораВчора2711
На цьому тижніНа цьому тижні12976
У цьому місяціУ цьому місяці12976
З початкуЗ початку2772322

Besthosting


Найпопулярніші