Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2019 року Рішення № 553 Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Чумному В. В.
Рішення № 553 Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Чумному В. В. Друк
П'ятниця, 16 серпня 2019, 15:04

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІХ  сесії селищної ради VІI скликання

від 16 серпня 2019 року 553

 

Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Чумному В. В.

 

Розглянувши заяву громадянина Чумного Владлена Віталійовича, жителя смт Високопілля вул. Південна 25, беручи до уваги, що земельна ділянка вже сформована згідно діючого законодавства, документи на житловий будинок та враховуючи пропозиції і рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради), керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати громадянину Чумному Владлену Віталійовичу  безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд загальною площею 0,0773га, розташованої на території Високопільської селищної ради за адресою: вул. Південна 23, смт. Високопілля, Високопільського району, Херсонської області, кадастровий номер 6521855100:04:001:0388.
  2. Громадянину Чумному Владлену Віталійовичу оформити  право власності на земельну ділянку у відповідності до вимог  Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
  3. Внести зміни головному спеціалісту з земельних питань в облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                     Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2905054
CьогодніCьогодні611
ВчораВчора1666
На цьому тижніНа цьому тижні8831
У цьому місяціУ цьому місяці31846
З початкуЗ початку2905054

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші