Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2019 року Рішення № 667 Про звернення до голови Херсонської обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В.
Рішення № 667 Про звернення до голови Херсонської обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В. Друк
Понеділок, 18 листопада 2019, 15:43

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

 

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХІІІ  сесії селищної ради VIІ скликання

 

 

 

від 13 листопада 2019 року 667

 

 

 

Про звернення до голови

Херсонської обласної державної адміністрації

Гусєва Ю.В.

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» сесія Високопільської селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Прийняти звернення  до голови Херсонської обласної державної адміністрації

Гусєва Ю.В.

2.Направити звернення до голови Херсонської обласної державної адміністрації

Гусєва Ю.В.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань ЖКГ, будівництва, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва.

.

Секретар ради                              Лариса Гречка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до рішення ХХХІІІ сесії VІІ скликання
Високопільської селищної ради
від 13 листопада 2019 р. № 667

 

 

Голові Херсонської обласної
державної адміністрації

Гусєву Ю.В.

 

 

Шановний Юрію Веніаміновичу!

 

 

Високопільська селищна рада звертається до Вас з приводу ситуації, що склалася з проведенням ремонту на об’єкті «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0220601 Мала Шестірня – Високопілля в Херсонській області на ділянці км 0+000 – км 8+100 (окремими ділянками)», замовник: Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, підрядник: ТОВ «Миколаївбудцентр», договір від 03.10.2019 №311/Д.

11 листопада 2019 року Високопільській селищні раді стало відомо про те, що на узбіччях доріг біля с. Мала Шестірня та смт Архангельське виявлено великі обсяги (за попередніми підрахунками більше 50т.) свіжого, але вже захолонувшого асфальту, вивантаженого з автомобілів (фото додаються). Вказаний асфальт з’явився після початку робіт з асфальтування дороги 0220601  в районі села Мала Шестірня Високопільського району 10 листопада 2019 року. Крім того якість асфальтового покриття викликає великі сумніви, адже складова покриття – щебінь, викришується з полотна дороги.

Попередні висновки: асфальт укладався без дотримання відповідних норм, а саме температурного режиму. Частина вкрай застиглого асфальту була скинута на узбіччя в районі проведення ремонтних робіт, а частина навіть не довезена до об’єкту та скинута в районі селища Архангельське.

Таке безвідповідальне відношення до робіт, які проводяться за кошти Державного дорожнього фонду, викликає обурення у місцевого населення та у депутатського корпусу Високопільської ОТГ.

З огляду на викладене просимо Вас ініціювати перевірку стану проведених робіт з ремонту автомобільних доріг місцевого значення підрядниками на території Високопільської об’єднаної громади та доручити замовнику будівництва тримати на жорсткому контролі якість робіт, що виконують підрядники за кошти платників податків.

Враховуючи відсутність жодного об’єкту Високопільської ОТГ в плані ремонтів автодоріг на 2020 рік по Херсонській області за кошти Державного дорожнього фонду, Високопільська селищна рада впровадить громадський контроль за проведенням ремонтних робіт, визначених переліком на 2019 рік із висвітленням в засобах масової інформації.

 

З повагою

Рада Високопільської об’єднаної територіальної громади

 

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2905045
CьогодніCьогодні602
ВчораВчора1666
На цьому тижніНа цьому тижні8822
У цьому місяціУ цьому місяці31837
З початкуЗ початку2905045

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші