Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2019 року Рішення № 683 Про підготовку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону
Рішення № 683 Про підготовку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону Друк
Вівторок, 26 листопада 2019, 12:04

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХІV сесії селищної ради VІІ скликання

 

від  22  листопада 2019  року                                             № 683

 

Про  підготовку земельних ділянок

для продажу права оренди  на

земельних торгах у формі аукціону

 

Відповідно до п.п.34 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,частини 1 ст. 122,ст.134-139 Земельного Кодексу України, ст.35 Закону України «Про землеустрій», на виконання рішення  восьмої сесії сьомого скликання  від 26.05.2017 року №79  «Про перелік земельних ділянок, які можуть бути надані в оренду на земельних торгах (аукціоні)» зі змінами, з метою ефективного та раціонального використання земельного фонду Високопільської селищної ради та залучення додаткових коштів в селищний бюджет, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань реформування земельних відносин і охорони навколишнього середовища , селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Розпочати процедуру підготовки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення :

  • площею 9,5 га   кадастровий номер: 6521882500:05:001:0367;

що знаходиться за межами населеного пункту с. Нововознесенівка на території Високопільської селищної ради та належить до комунальної власності Високопільської територіальної громади, для продажу права оренди на земельних торгах  у формі  аукціону.

2. Визнати виконавцем земельних торгів консалтингову фірму «Дебет Плюс» (директор Карпенко Світлана Миколаївна), яка без залучення бюджетних коштів приймає на себе зобов’язання  своїми матеріально-технічними і трудовими ресурсами та за свої кошти здійснити підготовку і проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, вище зазначених, в порядку і на умовах, визначених чинним законодавством України.

3. Селищному  голові укласти з консалтинговою фірмою «Дебет Плюс» договір про підготовку земельної ділянки (лота) до продажу , а саме виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів за рахунок коштів виконавця торгів з наступним відшкодуванням втрат переможцем земельних торгів відповідно до  ч.4 ст.136 Земельного кодексу України.

4. Надати дозвіл на розробку технічної документації по інвентаризації земельної ділянки з кадастровим номером 6521882500:05:001:0367 з метою встановлення меж, розміру, правового статусу та кількісних та якісних характеристик земельної ділянки, необхідних для ведення державного земельного кадастру

5. Після проведення інвентаризації головному спеціалісту із земельних питань Високопільської селищної ради Гребенюку Віталію Валентиновичу забезпечити отримання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки та зареєструвати земельну ділянку в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                                      Руслан Застава

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2404937
CьогодніCьогодні204
ВчораВчора2392
На цьому тижніНа цьому тижні7148
У цьому місяціУ цьому місяці56412
З початкуЗ початку2404937

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші