Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2020 року Рішення № 743 Про створення комісії з питань розподілу земельних ділянок
Рішення № 743 Про створення комісії з питань розподілу земельних ділянок Друк
Субота, 18 січня 2020, 10:51

 

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОАТУУ 6521855100

РІШЕННЯ

ХХХVІІІ   СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ  СКЛИКАННЯ

від 16 січня 2020 року  №743

Про створення комісії з питань розподілу земельних ділянок

 

З метою виконання рішення ХХХVІІ сесії   VIІ  скликання  Високопільської селищної ради від  23 грудня  2019 року №728 «Про затвердження Положення про порядок надання  земельних ділянок  громадянам для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель комунальної власності на території Високопільської селищної ради ОТГ», враховуючи пропозиції та рекомендації спільного засідання постійних комісій селищної ради, керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія селищної ради,

ВИРІШИЛА:

 1. Створити комісію з питань розподілу земельних ділянок, сформовану з депутатів селищної ради, представників органів виконавчої влади, спеціалістів селищної ради та представників громадськості, які проживають на території громад, а саме:
 • · Гребенюк Віталій Валентинович  - голова комісії, головний спеціаліст з земельних питань Високопільської селищної ради.
 • · Пурик Євгеній Андрійович –заступник голови комісії; голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, депутат Високопільської селищної ради,
 • · Дашковська Аліна Сергіївна-спеціаліст І категорії з земельних питань Високопільської селищної ради, секретар комісії;
 • · Пасічник Віталій Іванович - голова громадської організації "Товариство воїнів – учасників, ветеранів АТО на сході України смт.Високопілля" (за згодою)
 • · Стрільчук Світлана Миколаївна – спеціаліст - юрисконсульт Високопільської  селищної ради,
 • · Ясінська Галина Миколаївна – голова профспілкового комітету  КЗ «Високопільська ОЗЗСО» (за згодою);
 • · Цалінська Надія Анатоліївна-медична сестра КЗ «Високопільська ЦРЛ» ( за згодою);
 • · Кутовий Микола  Олександрович- представник громадськості.
 • · Романов Микола Дмитрович - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та агропромислового розвитку       Високопільської районної державної адміністрації  (за згодою)

 

 1. Затвертиди положення про комісію з питань розподілу земельних ділянок (Додаток №1)
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

Селищний голова                                                             Руслан ЗАСТАВА

 

Додаток №1 до рішення

ХХХVІІІ  сесії селищної ради  VІІ скликання

Від 16.01.2020 року №743

 

Положення

про комісію з питань розподілу земельних ділянок

 1. Мета створення комісії з питань розподілу земельних ділянок, визначати земельні ділянки на території  Високопільської селищної ради за межами населених пунктів, які в подальшому можуть бути надані громадянам в приватну власність для ведення особистого селянського господарства.
 2. Засідання комісії повинно відбуватись не рідше ніж 1 раз на квартал, про що складається відповідний протокол комісії з графічним матеріалом, який підписується головою (в разі відсутності заступником голови) комісії та секретарем комісії та подається на затвердження виконкому (сесію) селищної ради.
 3. Комісія формується з депутатів селищної ради, представників органів виконавчої влади, спеціалістів селищної ради та представників громадськості, які проживають на території громад та затверджується на сесії селищної ради.
 4. Пропуск члена комісії більше ніж 3 (трьох) засідань,  зміна місця роботи або його заява, є підставою  для заміни члена комісії.
 5. Голова Комісії: - забезпечує скликання засідань Комісії, керує діяльністю Комісії, - проводить її засідання, головує на них,  підписує документи Комісії від її імені та  представляє Комісію.
 6. В разі відсутності голови Комісії засідання може скликати заступник чи секретар Комісії
 7. Секретар Комісії: - здійснює організаційне і документальне забезпечення роботи Комісії, - здійснює повідомлення членів Комісії про її засідання,  веде протокол засідання Комісії.
 8. Засідання комісії вважається правомочним за умови присутності на засіданні більшості членів від загального складу Комісії
 9. На засіданні комісії  визначаються, які земельні ділянки можуть бути надані громадянам для ОСГ.

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2985421
CьогодніCьогодні281
ВчораВчора2059
На цьому тижніНа цьому тижні13188
У цьому місяціУ цьому місяці51281
З початкуЗ початку2985421

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші