Skip to content
Додому Громада Споживачу Інтернет-магазини
Інтернет-магазини Друк
Середа, 20 червня 2012, 22:29

Інтернет-магазини, телемагазини: будьте обережними

Статтями 12 і 13 Закону України «Про захист прав споживачів» регламентовано захист споживачів у разі, якщо вони бажають придбати товар через Інтернет або телемагазин.

Перше, на що має звернути увагу споживач при покупці товару через Інтернет або телемагазин, – це обов'язкові реквізити продавця (найменування та місцезнаходження продавця, найменування продукції та її основні характеристики).

Перед здійсненням операції купівлі-продажу сторони мають укласти письмову угоду (або за допомогою електронного повідомлення), у котрій слід передбачити дату укладання договору, визначити найменування та місцезнаходження продавця, найменування продукції, ціну (включаючи плату за доставку та умови оплати), строки виконання робіт (або надання послуг), права та обов'язки сторін договору, період прийняття пропозиції, порядок розірвання договору.

У разі, якщо споживачеві при покупці не було надано документ , який засвідчує факт продажу товару або послуги, споживач має право відмовитися від послуг Інтернет- або телемагазину. Якщо хоча б один із вищеназваних пунктів не зазначений, слід задуматися, чи варто користуватися послугами цього продавця, навіть незважаючи на те, що різниця в ціні, у порівнянні з магазином, вагома. Якщо ви передумаєте придбати цей товар тому, що він не підійшов вам за розмірами, габаритами, кольором тощо, або з'ясувалось, що він неякісний, з механічними пошкодженнями, які утворилися в наслідок транспортування постачальником, повернути сплачені за товар гроші буде дуже важко.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1381211
CьогодніCьогодні360
ВчораВчора839
На цьому тижніНа цьому тижні2034
У цьому місяціУ цьому місяці14753
З початкуЗ початку1381211

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші