Skip to content
Додому / НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ / Протоколи сесій / ПРОТОКОЛ № 43
ПРОТОКОЛ № 43 Друк
Понеділок, 08 червня 2020, 06:56

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ  № 43

ХLІІІ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

від 08 травня  2020 року                                   початок о 09.00 годині

смт. Високопілля

Відкриває сесію  селищний голова Руслан Застава

Руслан Застава: Шановні депутати! На ХLІІІ сесію Високопільської селищної ради VІІ скликання прибуло 13 депутатів, відсутні 12 депутатів  з поважних  причин, запрошені  головний бухгалтер селищної ради Сундукова О.А., в.о.старост, начальники відділів селищної ради, керівники  комунальних закладів.

Згідно зі статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ХLІІІ сесію селищної ради VІІ скликання оголошую відкритою.

Для того, щоб ми могли продуктивно працювати, швидко і правильно вирішити питання, що виносяться на сесію, нам необхідно обрати робочі органи сесії: секретаріат.

У кого які будуть пропозиції? Поступила пропозиція обрати секретаріат в        кількості двох депутатів, персонально  Гречка Л.О., Хижняк Т.П.

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? – 14. Хто проти? – Немає. Хто утримався? – Немає. Прошу обраний секретаріат зайняти робочі місця.

Прошу депутатів вносити пропозиції щодо кількісного та персонального складу лічильної комісії. Поступила пропозиція лічильну комісію обрати в кількості двох депутатів персонально: Бреславець Н.П., Нойок І.І. Хто за дану пропозицію прошу голосувати. За? – 14. Хто проти? - Немає. Хто утримався? – Немає. Прошу  обрану лічильну комісію зайняти робочі місця.

Прошу депутатів вносити пропозиції щодо кількісного та персонального складу юридичної комісії. Поступила пропозиція юридичну комісію обрати в кількості двох депутатів: Пурик Є.А., Тимошенко Г.М. Хто за дану пропозицію прошу голосувати. За? 14
Хто проти? - Немає. Хто утримався? – Немає. Прошу обрану юридичну комісію зайняти робочі місця.

Робочі органи сесії обрані.

Шановні депутати! Пропоную затвердити регламент роботи сесії. Для доповідей прошу надати до 10 хвилин. Для виступів до 5 хвилин, для повторних виступів – до 3 хвилин, для запитань та відповідей – до 2 хвилин, з інших питань час не встановлювати.

Які є пропозиції, зміни, доповнення до запропонованого регламенту?

Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Хто за? – 14. Хто проти? Немає. Хто утримався? – Немає. Регламент роботи сесії затверджено.

Перелік питань, які  будуть розглянуті на ХLІІІ сесії селищної ради VІІ скликання

08 травня  2020 року

№ п/п

Зміст питання

1.

Про внесення змін до рішення  ХХХVІ сесії селищної ради  VІІ скликання від 17 грудня 2019 року №707 «Про бюджет Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020  рік»

2.

Різне

 

Шановні депутати! У вас на руках порядок денний, сформований на засіданнях постійних комісій. Які у депутатів є зауваження, доповнення до запропонованого порядку денного  сесії?

Хто за даний порядок денний, підготовлений постійними комісіями? Прошу голосувати. За? – 14. Проти? - немає . Утримались? –  немає.

 

Руслан Застава: Отже, переходимо до розгляду питань порядку денного сесії.

Про внесення змін до рішення  ХХХVІ сесії селищної ради VІІ скликання від 17 грудня 2019 року №707 «Про бюджет Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020  рік»

 

Постійні комісії селищної ради розглянули це питання, погодили і пропонують на розгляд та затвердження сесії проєкт рішення, який є у вас на руках.

Які є доповнення чи зміни до проєкту? Немає.

Поступила  пропозиція  прийняти даний проєкт  як рішення сесії. Інші пропозиції є ? Немає. Хто за дану пропозицію прошу голосувати. За? – 14. Хто проти? – немає. Хто утримався? - немає.

Отже, проєкт рішення прийняти як рішення сесії. (Рішення сесії

№945  додається).

Різне: Селищний голова повідомив депутатів про затвердження перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад. До Високопільської об’єднаної територіальної громади ввійдуть смт Архангельське, села Новомиколаївка, Зарічне, Новопетрівка. Також повідомив про формат святкування Дня пам’яті та примирення 8 травня та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня. 08 травня можна виставити свічку о 20 годині 30 хвилин на вікно, 08 та 09 травня можна самостійно покласти квіти до меморіалу Слави. Депутат Ковбель О.Л. знову підняла питання про освітлення вулиці Кисельова.

Руслан Застава: Питання, що виносились на розгляд  ХLІІІ  сесії селищної ради VІІ скликання, розглянуто. Дякую за співпрацю.

На цьому ХLІІІ   сесію селищної ради VІІ скликання оголошую закритою.

 

Селищний голова                                         Руслан ЗАСТАВА

Секретар ради                                              Лариса Гречка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

Статистика

3168870
CьогодніCьогодні566
ВчораВчора1096
На цьому тижніНа цьому тижні566
У цьому місяціУ цьому місяці19304
З початкуЗ початку3168870

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України