Skip to content
Додому НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ Рішення ради Рішення 2020 року Рішення № 1054 Про підготовку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону
Рішення № 1054 Про підготовку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону Друк
Четвер, 16 липня 2020, 09:41

 

 

 

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОАТУУ 6521855100

 

РІШЕННЯ

ХLVІІ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ   VІІ СКЛИКАННЯ

 

 

від  14  липня 2020  року               № 1054

 

Про  підготовку земельних ділянок

для продажу права оренди  на

земельних торгах у формі аукціону

 

Відповідно до п.п.34 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,частини 1 ст. 122,ст.134-139 Земельного Кодексу України, ст.35 Закону України «Про землеустрій», на виконання рішення  восьмої сесії сьомого скликання  від 26.05.2017 року №79  «Про перелік земельних ділянок, які можуть бути надані в оренду на земельних торгах (аукціоні)» зі змінами, з метою ефективного та раціонального використання земельного фонду Високопільської селищної ради та залучення додаткових коштів в селищний бюджет, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань реформування земельних відносин і охорони навколишнього середовища, сесія селищної ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Розпочати процедуру підготовки земельної ділянки  несільськогосподарського призначення :

●   площею 0,19 га,що знаходиться в межах населеного пункту смт Високопілля на території Високопільської селищної ради та належить до комунальної власності Високопільської територіальної громади, для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

2. Визнати виконавцем земельних торгів консалтингову фірму «Дебет Плюс» (директор Карпенко Світлана Миколаївна), яка без залучення бюджетних коштів приймає на себе зобов’язання  своїми матеріально-технічними і трудовими ресурсами та за свої кошти здійснити підготовку і проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок не сільськогосподарського призначення, вище зазначених, в порядку і на умовах, визначених чинним законодавством України.

3. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та здійснення процедури державної реєстрації земельної ділянки  не сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 0,19 га, яка знаходиться в межах в смт. Високопілля, вул. Шевченка, б/н, з метою підготовки до продажу права оренди на земельних торгах з метою виділення її для автостоянки для зберігання автомобілів.

4. Надати дозвіл на підготовку та розроблення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах малому підприємству «Агро-експерт» на вище вказану земельну ділянку

5. Після проведення інвентаризації головному спеціалісту із земельних питань Високопільської селищної ради Гребенюку Віталію Валентиновичу забезпечити отримання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки та зареєструвати земельну ділянку в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                                      Руслан ЗАСТАВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

3115734
CьогодніCьогодні264
ВчораВчора587
На цьому тижніНа цьому тижні3396
У цьому місяціУ цьому місяці11146
З початкуЗ початку3115734

Besthosting