Skip to content
Додому НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ Рішення ради Рішення 2020 року Рішення № 1055 Про надання гр. Сорокотязі О. В. дозволу (згоди) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.
Рішення № 1055 Про надання гр. Сорокотязі О. В. дозволу (згоди) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд. Друк
Четвер, 16 липня 2020, 09:41

 

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОАТУУ 6521855100

 

РІШЕННЯ

ХLVІІ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ   VІІ СКЛИКАННЯ

 

від 14 липня 2020 року                 №1055

 

 

Про надання гр. Сорокотязі О. В. дозволу (згоди) на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.

 

Розглянувши заяву гр. Сорокотяги Олени Вікторівни, яка проживає в смт. Високопілля,  вул.Андрєєва, буд.22, та враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, відповідно до статей 12, 38-40, 79-1, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1. Надати гр. Сорокотязі Олені Вікторівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га із земель запасу комунальної власності в межах населеного пункту смт. Високопілля по вул. Андрєєва 18, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.
  2. 2. Погодити розроблений проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  3. 3. Громадянці Сорокотязі Олені Вікторівні.:

3.1 після погодження проєкту землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення;

3.2 подати погоджений проєкт землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, до Високопільської селищної ради на затвердження.

  1. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

Селищний голова                            Руслан ЗАСТАВА

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

3114436
CьогодніCьогодні103
ВчораВчора510
На цьому тижніНа цьому тижні2098
У цьому місяціУ цьому місяці9848
З початкуЗ початку3114436

Besthosting