Skip to content
Додому Об'єднання громад Постанова ТВК № 6
Постанова ТВК № 6 Друк
Четвер, 15 жовтня 2020, 20:49

Вибори депутатів до місцевих рад та Високопільського селищного голови
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

П О С Т А Н О В А

смт Високопілля

16год. 30 хв.

"­­­08" жовтня 2020 року                                                           №6

Про розгляд заяв Федоренка О.В., Семеняка О.П., Ратушного І.А.

Про затвердження тексту виборчих бюлетенів з окремих видів місцевих виборів.

Про утворення дільничних виборчих  комісій

Розглянувши заяви кандидатів у депутати Високопільської селищної ради Федоренка О.В., Семеняка О.П., та заяви Ратушного І.А., кандидата на посаду голови Високопільської селищної ради та керуючись статтею 220 і пунктами 5 і 6 статті 225 Виборчого Кодексу України Високопільська селищна виборча комісія постановляє:

  1. Задовольнити заяви Федоренка О.В., Семеняка О.П., про зняття їх з кандидатів у депутати Високопільської селищної ради, та зареєструвати їх кандидатами на посаду голови Високопільської селищної ради.

1.2  Задовільнити прохання Ратушного І.А. – зняти його з кандидатів на посаду Високопільського селищного голови за власним бажанням, залишивши його кандидатом в депутати селищної ради.

Відповідно до частини шостої статті 37, пункту 4 частини першої статті 05, статей 240-242 Виборчого Кодексу України, статтями 11-13, пунктами 4.5 статті 17, пунктами 2,7 статті 21 Закону України ”Про центральну виборчу комісію” селищна виборча комісія постановляє:

2. Встановити та затвердити форми бюлетенів по виборах депутатів до Високопільської селищної ради та голови Високопільського селищного голови.

1.1.       Забезпечити дотримання встановлених Кодексом вимог до виборчого бюлетеня з місцевих виборів.

1.2.       Забезпечити виготовлення та передачу виборчих бюлетенів дільничним виборчим комісіям відповідно до Кодексу.

Керуючись статтею 204  Кодексу селищна виборча комісія постановляє:

3. Сформувати дільничні виборчі комісії, згідно подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій місцевими організаціями політичних партій.

1.2.           Дільничні виборчі комісії в яких запропоновано менше осіб ніж встановлено кодексом сформувати  у мінімальній кількості з подання голови селищної виборчої комісії ( відповідно для малих виборчих дільниць – 10 осіб, середніх - 12 осіб, великих -14 осіб, виборчу дільницю з кількістю виборців 200 – 6 осіб. )

Таким чином сформовано дільничні виборчі комісії:

Дільнична виборча комісія дільниці №650163

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Пивоваров Микола

Анатолійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

2

заступник

голови

Боцман Валентина

Анатоліївна

Політична партія «Наш край»

 

3

секретар

Ломанченко Яніна

Віталіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

4

 

член

Бібик Катерина

Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

5

член

Зінченко Ганна

Володимирівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

6

член

Бурцева Анжела

Миколаївна

ТВК

7

член

Білоус Тетяна

Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

8

член

Максимович Олена

Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "За майбутнє"

9

член

Швець Лариса

Володимирівна

Політична партія «УДАР  Віталія Кличка»

10

член

Бережна Ганна

Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

11

член

Молнар Василь Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

12

член

Ляшок Надія

Вікторовна

ТВК

13

член

Винник Андрій

Сергійович

ТВК

14

член

Резніченко

Тетяна Іванівна

ТВК

 

Дільнична виборча комісія дільниці №650164

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Навітня Ольга Василівна

Політична партія «За Майбутнє»

2

заступник

голови

Гордін Микола Іванович

 

 

ТВК

3

секретар

Власенко Світлана

Степанівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

4

 

член

Палига Таїса

Василівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

5

член

Фоменко

Олександр

Дмитрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

6

член

Гергель Валентина

Петрівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

7

член

Семко Наталя

Миколаївна

ПОЛІТИЧНА  ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

8

член

Малявка Людмила     Віталіівна

Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

9

член

Гребенюк Світлана

Віталіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

10

член

Квітко Олена

Вікторівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

11

член

Береза Тетяна

Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

12

член

Сологуб Світлана

Андріївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “Наш край”

 

Дільнична виборча комісія дільниці №650165

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Пуховська Ніна

Андріївна

ПОЛІТИЧНА  ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

2

заступник

голови

Чередніченко Тамара Олексіївна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

3

секретар

Швець Галина

Олександрівна

Політична партія «Наш край

 

4

 

член

Зайченко Світлана

Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

5

член

Веселовська Валентина

Миколаївна

Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

6

член

Хижняк Світлана

Олександрівна

Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка

7

член

Козак Ірина Анатолійовна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

8

член

Козаченко Тетяна

Якимівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

9

член

Сірик Володимир

Михайлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "За майбутнє"

10

член

Колінько Валентина

Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

11

член

Величко Катерина

Олексіївна

твк

12

член

Перга Світлана

Миколаївна

ТВК

 

Дільнична виборча комісія дільниці №650166

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Солонець Людмила Сергіївна

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

2

заступник

голови

Коржова Поліна

Іванівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

3

секретар

Равлінко Тетяна

Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

4

член

Гродська Лариса

Федорівна

Політична партія «Наш край»

 

5

член

Маланчук Аліна Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

6

член

Могильна Любов

Іванівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

7

член

Шуляк Катерина Федорівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

8

член

Равлінко Михайло

Богданович

 

ТВК

9

член

Пірожок Любов

Василівна

ТВК

10

член

Маланчук Тетяна

Василівна

Політична партія “За майбутнє’

Дільнична виборча комісія дільниці №650167

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Магда Світлана

Миколаївна

 

ТВК

2

заступник

голови

Якимчук Ірина

Борисівна

 

ТВК

3

секретар

Чайковська Ольга

Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

4

 

член

Парфенчук Світлана Іванівна

Політична партія”Наш край”

5

член

Шведова Леся Степанівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

6

член

Колеснік Анастасія Олександрівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

7

член

Чабаненко Тетяна

Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

8

член

Ляшенко Микола

Пилипович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

9

член

Сизін Галина

Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

10

член

Бочарова Валентина Денисівна

 

ТВК

Дільнична виборча комісія дільниці №650168

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Миронова Світлана

Георгієвна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

2

заступник

голови

Жеребецький

Петро Петрович

Політична партія «Наш край»

 

3

секретар

Ковтун Світлана

Олександрівна

Політична партія «За Майбутнє»

4

 

член

Литвин Галина Максимівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

5

член

Тарасюк Оксана

Михайлівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

6

член

Нечипоренко Тамара Василівна

Політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ»

Дільнична виборча комісія дільниці №650169

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Коваленко Ольга

Кіндратівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

2

заступник

голови

Шулежко Оксана

Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

3

секретар

Голуб Світлана

Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

4

член

Переверзєва Оксана

Антонівна

Політична партія «Наш край»

 

5

член

Міхіда Віктор Андрійович

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

6

член

Міхіда Олена

Леонідівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

7

член

Коваленко Галина Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

8

член

Снітко Юлія Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

9

член

Снітко Ігор Павлович

ТВК

10

член

Ляшевська Світлана

Павлівна

ТВК

11

член

Скидан Валентина

Федорівна

ТВК

12

член

Стрілець Віра Миколаївна

твк

Дільнична виборча комісія дільниці №650170

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Костюк Тетяна Володимирівна

ТВК

2

заступник

голови

Грабовський Михайло Дмитрович

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

3

секретар

Карпенко Галина Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

4

член

Грабовська Марія Йосипівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

5

член

Рабешко Григорій Станіславович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

6

член

Рабешко Марія Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

7

член

Дудніченко Ангеліна Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

8

член

Шаповал Марія Станіславівна

Політична партія «Наш край»

9

член

Коваль Наталя Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

10

член

Кабаченко Людмила Андріївна

ТВК

11

член

Туз Ганна Олександрівна

ТВК

12

член

Ніколенко Віра Михайлівна

твк

Дільнична виборча комісія дільниці №650171

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Горбенко Алла Григорівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

2

заступник

голови

Шаповал Ольга Михайлівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина”

3

секретар

Зарівна Альона

Борисівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

4

член

Новопольська Оксана Борисівна

Політична партія «Наш край»

5

член

Денисенко Антоніна

Іванівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина

6

член

Кашульська Світлана Сергіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

7

член

Власенко Тетяна Анатолійовна

Політична партія «За Майбутнє»

8

член

Красуцька Інна Леонідівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

9

член

Зарівна Катерина Петрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

10

член

Гусаренко Ольга

Павлівна

ТВК

Дільнична виборча комісія дільниці №650172

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Салтан Ольга Михайлівна

ТВК

2

заступник

голови

Гергель Володимир Іванович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

3

секретар

Столецька Галина Іванівна

Політична партія «Наш край»

4

член

Ізмайлова Віра Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

5

член

Алієва Тетяна Михайлівна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина

6

член

Тютюник Оксана

Володимирівна

" Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина

7

член

Пилипчук Світлана Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

8

член

Грицак Вікторія

Володимирівна

Політична партія «За Майбутнє»

9

член

Свириденко Жанна Федорівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

10

член

Салтан Маргарита Анатолійовна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Дільнична виборча комісія дільниці №650173

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Криворотько Світлана Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

2

заступник

голови

Крикін Анатолій Васильвич

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина

3

секретар

Шахман Галина Семенівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

4

член

Голуб Інеса Петрівна

Політична партія «Наш край»

 

5

член

Морозова Тамара Яківна

Всеукраїнське об’єднання”Батьківщина

6

член

Юшкевич Микола миколайович

Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

7

член

Плахута Тетяна Вікторовна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

8

член

Педченко Тетяна Степанівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

9

член

Турку Іван Якович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

10

член

Безніцька Ніна Тимофіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

11

член

Ткаченко Зоріна Олександрівна

ТВК

12

член

Скляр Світлана Юрійовна

ТВК

Дільнична виборча комісія дільниці №650174

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Олінська Тетяна Андріївна

Політична партія «За Майбутнє»

2

заступник

голови

Нетяга Олександр Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

3

секретар

Олінська Наталя Олександрівна

ТВК

4

член

Семко Світлана Георгіївна

Політична партія «Наш край»

 

5

член

Шара Оксана Андріївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

6

член

Худоба Ніна Леонідівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

7

член

Беляєва Оксана Миколаївна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

8

член

Литвин Світлана Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

9

член

Колібабчук Олександр Миколайович

ТВК

10

член

Дерев’янко Олександр Леонідович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

11

член

Шалімов Олег Федорович

ТВК

12

член

Колібабчук Юлія Олександрівна

ТВК

Дільнична виборча комісія дільниці №650175

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Золотар Оксана Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

2

заступник

голови

Золотар Микола Вілійович

Політична партія «Наш край»

 

3

секретар

Первак Андрій Сергійович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

4

член

Лутчин Іван Михайлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

5

член

Горяшко Ольга Борисівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6

член

Лутчин Лілія Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

7

член

Губа Анатолій Григорович

Політична партія «За Майбутнє»

8

член

Дерев’янко Оксана Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

9

член

Губа Олена Валентинівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

10

член

Дерев’янко Інна Миколаївна

ТВК

Дільнична виборча комісія дільниці №650176

№п/п

посада в

комісії

П.І.Б

Назва партії або ТВК

1

голова

Сєдіков Едуард Анатолійович

Політична партія «Наш край»

2

заступник

голови

Кузя Валентина

Миколаївна

Політична партія «За Майбутнє»

3

секретар

Малюжонок Юлія Михайлівна

ВО«Батьківщина»

4

член

Тетеря Тетяна Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

5

член

Царьова інна Юріївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

6

член

Сєдікова Алла Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

7

член

Гончаренко Інна Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

8

член

Снітко Михайло Максимович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

9

член

Сіренко Анжела Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

10

член

Рудун Ірина В’ячеславівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Копію цієї постанови та посвідчення членів дільничних комісій встановленої форми видати членам комісії та оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії.

 

Голова комісії                                            Л.М.Стаднік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

3029527
CьогодніCьогодні196
ВчораВчора1576
На цьому тижніНа цьому тижні1772
У цьому місяціУ цьому місяці37113
З початкуЗ початку3029527

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші