Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2020 року Рішення № 1224 Про надання дозволу щодо внесення змін в конфігурацію земельної ділянки та поділ земельних ділянок
Рішення № 1224 Про надання дозволу щодо внесення змін в конфігурацію земельної ділянки та поділ земельних ділянок Друк
Середа, 28 жовтня 2020, 16:51

 

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОАТУУ 6521855100

РІШЕННЯ

LІ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

від 23 жовтня 2020 року              №1224

 

Про надання дозволу щодо внесення змін в конфігурацію земельної ділянки та поділ земельних ділянок

 

 

Розглянувши заяву гр. Овчарука Сергія Володимировича, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України,  селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Здійснити поділ земельної ділянки орієнтовною площею 0,15га, що перебуває у користуванні громадянина Овчарука Сергія Володимировича за адресою смт Високопілля, вул. Героїв Крут 42, на дві рівноцінні земельні ділянки вул. Героїв Крут 42 площею - 0,75 га та вул. Героїв Крут 42-А з орієнтовною площею - 0,75 га, які залишаються в користуванні гр.Овчарука Сергія Володимировича.
  2. Громадянину Овчаруку Сергію Володимировичу розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  під  житловими будинками за адресами:  смт. Високопілля, вул.Героїв Крут 42 та смт Високопілля, вул.Героїв Крут 42-А та подати її на затвердження до селищної ради.
  3. Відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності архітектури та містобудування внести зміни в  облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

Селищний голова                                                     Руслан ЗАСТАВА

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

3088345
CьогодніCьогодні356
ВчораВчора640
На цьому тижніНа цьому тижні1690
У цьому місяціУ цьому місяці996
З початкуЗ початку3088345

Besthosting


Найпопулярніші